Новий кросовер від Audi не матиме дзеркал заднього виду (Фото)

Час читання: < 1 хв.
0

Представники автоконцерну Audi розповіли нові подробиці щодо електричного кросовера e-tron, який готується до виходу в серію.

Новинка отримає вже не нове рішення в області дзеркал заднього виду – традиційні «лопухи» замінять камерами. Нагадаємо, що раніше подібною технологією оснащували Volkswagen XL1, який так і не надійде в серійний продаж.

Картинка з відеокамер буде транслюватися на OLED-дисплеї, які розташують по боках передньої панелі, щоб водієві було зручніше кидати погляд у звичні місця.

При цьому в «Ауді» відзначають, що «віртуальні» дзеркала заднього виду будуть пропонуватися тільки в якості опції і лише в тих країнах, де це дозволено законодавчо.

У компанії при розробці серійної версії електричного кросовера e-tron приділили велику увагу аеродинаміці, яка дозволила збільшити запас ходу без підзарядки. За рахунок плоского днища і елементів активної аеродинаміки коефіцієнт аеродинамічного опору новинки складе всього 0,28.

Нагадаємо, що офіційний дебют нового Audi e-Tron запланований на 30 серпня 2018 року. Презентація електричного кросовера відбудеться в рамках спеціального заходу Audi Summit в Брюсселі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!