У Росії продають “Волгу”, створену для Путіна

0
1513

“Волга” знаходиться у відмінному стані і не вимагає ніяких доопрацювань. 

На російському сайті оголошень “Дзиґа” виставили на продаж автомобіль ГАЗ-21 “Волга”, побудований для Володимира Путіна. Ціна машини з пробігом 1000 кілометрів становить 21 мільйон рублів (близько 334 тисяч доларів. – Ред.), Повідомляє Сегодня . 

Всього у 2004 році на Горьківському автозаводі зібрали три подібних машини. Одна з них, кольору слонової кістки, знаходиться у власності президента, а цей автомобіль співробітники КБ Смирнова знайшли в Ленінградській області.

Всі три виготовлених екземпляра особливої “Волги” відрізняються кольором і декоративними елементами. На автомобілях встановлені “японські двигуни спецсборкі”, автоматична коробка передач і хромовані литі диски. Обсяг мотора становить 2,7 літра, а потужність – 150 кінських сил. 

В описі зазначено, що “Волга” знаходиться у відмінному стані і не вимагає ніяких доопрацювань. Співробітниками КБ замінені всі технічні рідини, а також виправлений косметичний дефект кришки багажника. 

Справжність автомобіля підтверджується офіційним листом, яке підтверджує, що ця серія була побудована “ГАЗом” до дня народження президента.

У Росії продають "Волгу", створену для Путіна
У Росії продають "Волгу", створену для Путіна
У Росії продають "Волгу", створену для Путіна
Читайте також  Стала відома зовнішність нового Volkswagen ID6
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.