Як виглядає останній Volkswagen Tiguan з ДВЗ – перші фото оновленої моделі

Останнє покоління Tiguan із двигуном внутрішнього згоряння має вийти у 2024 році.

0
585

Нещодавно Volkswagen презентував новий Tiguan 2024 під час нової рекламної компанії. Третє покоління кросовера покажуть майбутнім покупцям уже восени 2023 року. Очікується, що продаж автомобіля стартує не раніше початку 2024 року.

Поки що в компанії вирішили поділитися лише фотографіями прототипу в камуфляжі. Вже за цими фото можна зробити висновок, що нова модель отримає більш плавні лінії у стилі нової філософії дизайну бренду. Зовні автомобіль буде чимось схожим на електрокар ID.4. Як запевняє виробник, в новому автомобілі вдалося збільшити місце в салоні для голови, а також об’єм багажника.

У топових версіях автомобіля будуть доступні преміальні опції у вигляді сидінь з масажем, вентиляцією та електрорегулюванням у 14 положеннях. Фото салону поки що немає у відкритому доступі, але вже є певні подробиці про нього. Так, усередині стоїть 10,25-дюймова приладова панель з проекційним дисплеєм. Топова версія кросовера також запропонує клієнтам 15-дюймову мультимедіа.

Нова модель Tiguan, ймовірно, стане останнім автомобілем із ДВЗ у Європі, а на місцевому ринку продаж автомобілів із ДВС припинять до 2033 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!