Названо найкращий компакт-кросовер у 2023 році за співвідношенням ціна/якість

0
400

Пошук нового автомобіля завжди пов’язаний із важким вибором між машинами одного класу. Як правило, вони стоять плюс-мінус однаково і пропонують приблизно однакові функції. Американське видання «Edmunds» спробувало вирішити цю проблему, назвавши найкращий варіант щодо співвідношення ціна/якість у категорії компактних кросоверів.

Згідно з інформацією аналітиків, найкращою пропозицією у класі невеликих SUV у 2023 році є корейський «паркетник» Hyundai Tucson. Автомобіль отримав найвищу оцінку в 8,5 балів із 10 можливих, випередивши всіх своїх конкурентів у сегменті.

«Hyundai Tucson пропонує відмінне співвідношення ціни та якості, забезпечуючи водію та пасажирам комфортну їзду та багато корисних технологічних функцій».
Незважаючи на те, що Tucson коштує приблизно стільки ж, скільки його популярні однокласники в особах Toyota RAV4 і Honda CR-V, машині вдалося обійти суперників завдяки ширшому оснащенню та високій якості інтер’єру. Фахівці Edmunds пишуть:

«Інтер’єр цього компактного кросовера на голову вищий за інших з погляду комфорту та якості матеріалів, що пропонуються за цю ціну».

Крім того, Tucson вдалося виявитися кращим і в іншому ТОП-споживчому рейтингу. “Кореєць” набрав 4,6 бала з 5 можливих, тоді як японським Toyota RAV4 Honda CR-V довелося задовольнятися оцінкою лише в 3,6 та 4,3 бала відповідно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!