Авто

Великий екран не як у всіх: Peugeot показала салон нового кросовера

Share

Якщо нинішній Peugeot 3008 підкорив тисячі покупців по всій Європі своїм дизайном та широкою пропозицією, то нове покоління моделі, коли воно буде представлене, має закріпити цей успіх. Компанія вже анонсувала вихід новинки показом зображень нового ” i-cockpit “.

Третє покоління французького компактного позашляховика являє собою абсолютно нову модель, яка не має нічого спільного з 3008 , що продається в даний час . Зовні автомобіль стане спортивнішим, сучаснішим і елегантнішим, а всередині відбудеться справжня революція. Так, усередині вперше з’явилося нове покоління системи ” i-cockpit ” з дуже великим екраном, який ми вже бачили нещодавно.

Система Peugeot ” i-cockpit ” дебютувала в моделі 208 в 2012 році і з того часу стала відмінною рисою всіх моделей французького бренду, по-різному розвиваючись. Але завжди із загальною деталлю: приладовий екран, розміщений під звичним козирком, і сенсорна мультимедійна система завжди розташовувалися окремо. У вересні новий 3008 стане першою моделлю бренду з великим 21-дюймовим екраном, що «парить», над приладовою панеллю.

Новий « i-cockpit» може похвалитися високою роздільною здатністю та вигнутим екраном, а також інтегрованим проекційним дисплеєм та навколишнім підсвічуванням, яке посилює ефект «повітряності». Бренд не відмовився від ще однієї своєї відмінної риси – знаменитих сенсорних клавіш, відомих як ” i-Toggles “, що налаштовуються і діють як ярлики для десяти функцій, що найчастіше використовуються.

Новий Peugeot 3008 може похвалитися більш розкішною атмосферою з центральною консоллю, не тільки вишуканішою, але й з великим простором для розміщення поверхні бездротової зарядки за рахунок переміщення важеля перемикання передач на правий бік кермового колеса. Навіть саме кермо нове, з меншою центральною частиною, відокремленою від спиць, і з новими багатофункціональними елементами управління, які будуть чутливі до дотиків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Peugeot

Останні записи

Нову Audi A6 розсекретили за 10 днів до прем’єри

Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…

23.02.2025

У продажу з’явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми (ФОТО)

У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…

23.02.2025

Volkswagen обрушила ціни на кросовери ID. 4 CROZZ 2025 та ID. 6 CROZZ

Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…

23.02.2025

Водіям загрожують штрафи до 1700 грн і позбавлення прав

В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…

23.02.2025

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…

23.02.2025

Названі основні правила безпеки на зимових дорогах

Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…

23.02.2025