ТОП-3 надійних вживаних кросоверів за невеликі гроші

0
55

Американські експерти з аналітичного агентства «KBB» назвали найкращі кросовери за двома якостями – надійність і безпека, в бюджеті до 15 тисяч доларів, пише Wheel News.

Honda CR-V (2014)

Один з перших компактних кросоверів на світовому ринку, який має приємний зовнішній вигляд, а також просторий і зручний інтер’єр. Двигуни та трансмісії цієї моделі відрізняються видатною витривалістю, а також не найвищою ненажерливістю.

А ще CR-V є дуже безпечним. У 2014 році моделі було присвоєно нагороду Top Safety Pick, а національне управління безпекою дорожнього руху (NHTSA) присудило йому 4 зірки з 5 можливих.

Mazda CX-5 (2014)

Бестселер «Мазди» відповідає всім вимогам до відмінних компактних кросоверів за відносно невеликі на сьогодні гроші. У нього чудова керованість, комфортний салон, а також непоганий за об’ємом багажник.

Щодо надійності, то і з нею все чудово. Атмосферні двигуни, “механіка” та класичний “автомат” роблять свою справу і здатні порадувати власників таких машин високим ресурсом.

З безпекою все виглядає дуже непогано. Автомобіль 2014 отримав нагороду Top Safety Pick Plus, а в краш-тестах NHTSA заробив 4 зірки з 5 можливих.

Toyota RAV-4 (2009)

Незважаючи на те, що цей кросовер Toyota помітно старіший за свої вищеназвані візаві, він все ще здатний потягатися з ними сукупністю якостей, таких як надійність моторів, трансмісій і підвіски, а також навіть за рівнем безпеки.

Завдяки наявності в деяких комплектаціях таких RAV-4 системи контролю тяги та стійкості, а також за рахунок хороших результатів, продемонстрованих у ході краш-тестів, у 2009 році автомобілю надали престижну нагороду IIHS Top Safety Pick.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!