Chevrolet Silverado EV перевершив очікування GM, ставши чемпіоном із запасу ходу

0
218

Концерн General Motors оголосив, що запас ходу електричного пікапа Chevrolet Silverado EV становить 450 миль (724 км) за методикою EPA, хоча на момент прем’єри у січні минулого року виробник називав орієнтовний показник 400 миль (644 км). Якщо американська природоохоронна агенція підтвердить нові цифри, модель надійде у продаж у статусі чемпіона за дальністю пробігу на одному заряді, зазначає Detroit Free Press.

Значення у 724 км компанія вказує для Silverado EV у комерційній модифікації Work Truck – тієї, що дістанеться покупців найпершою, вже цієї весни. Для порівняння, анонсований нещодавно Rivian R1T із новою силовою установкою Performance Dual-Motor AWD здатний подолати 644 км, Ford F-150 Lightning Pro зі старшою батареєю – 515 км.

Слідом за Silverado EV Work Truck у виробництво запустять «заряджену» модифікацію RST з потужнішою силовою установкою. Спочатку передбачалося, що всі версії пікапа оснащуватимуться єдиною, найбільшою з доступних для платформи Ultium батарей, але тепер президент північноамериканського підрозділу GM Рорі Харві оголосив, що незабаром у лінійці з’явиться ще одна «робочий конячка» — з пробігом на одному заряді 330 миль (563 км). Згідно з офіційним сайтом компанії, Silverado EV коштуватиме від 39 900 доларів.

Лідерство Chevrolet Silverado EV у запасі ходу може виявитися недовгим. В останньому кварталі наступного року до американських дилерів має надійти Ram 1500 REV. Його топова версія за розрахунками альянсу Stellantis зможе долати від зарядки до зарядки 500 миль (805 км).

Аналогічну дальність пробігу заявляла Tesla для свого Cybertruck, але його готовий до виробництва варіант досі не представлений.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!