Показали новий кросовер Skoda Elroq в спортивній версії

0
259

Нещодавно компанія Skoda представила рендер майбутнього кросовера Skoda Elroq, прем’єра якого відбудеться незабаром. Очікується, що новий електричний кросовер матиме найновішу мову дизайну бренду «Modern Solid», яка була представлена ​​в концепт-карі Vision 7S. Skoda оголосила, що планує представити шість електромобілів до 2026 року, і очікується, що Elroq стане електричною альтернативою Karoq.

 

Skoda Elroq планується випустити в другій половині 2024 року та буде доступна з різними типами акумуляторів і двигунами. Skoda ще не оприлюднила подробиць щодо будь-яких орієнтованих на продуктивність версій Elroq, але очікується випуск версії vRS. Кажуть, що Elroq vRS матиме багато спільних компонентів з Enyaq, включаючи платформу MEB, двигуни, батареї та навіть деякі панелі кузова.

Очікується, що Elroq vRS матиме акумулятор ємністю 77 кВт/год і два двигуни потужністю 295 кінських сил і 460 Нм крутного моменту. Автомобіль розганятиметься від 0 до 100 км/год приблизно за шість секунд і перевищуватиме офіційний запас ходу Enyaq у 500 км завдяки меншим розмірам. Очікується, що адаптація перевірених систем прискорить розробку Elroq vRS, що зробить її дебют можливим протягом року після запуску стандартної моделі.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!