Cupra Tavascan – ще один електричний купе-кросовер

Час читання: 2 хв.
0

«Cupra каже, що кросовер Tavascan виглядатиме так само круто, як і концепт». Це був наш заголовок, заснований на тому, що бос Cupra Уейн Гріффітс сказав нам ще 2021 року. Згаданий концепт, вперше представлений на автосалоні у Франкфурті у 2019 році, теж був справді дуже крутим. Він мав дуже плавні лінії і характерний силует, який виділяв би його серед безлічі електричних купе-кросоверів, що продаються сьогодні.

І ось, через два роки, ми бачимо результати. О Боже. Дизайнери явно були натхненні Урук-хаєм із «Володаря кілець», тому що ця передня частина безперечно робить його схожим на лютого орка.

Tavascan – другий електромобіль Cupra, заснований на платформі MEB Volkswagen Group, що означає, що він дуже близький до ID.5. Варіанти трансмісії також наслідують приклад купе VW, хоча в ньому використовуватиметься новий, потужніший двигун AP550. Це означає, що топова версія Tavascan VZ оснащена двома двигунами, повним приводом та потужністю 335 к.с. в порівнянні з 295 л.с. у ID.5 GTX. Розраховуйте на розгін до сотні за 5,6 секунди та передбачуваний запас ходу близько 500 кілометрів від його батареї на 77 кВтг.

Та ж батарея використовується і у версії Endurance з одним двигуном потужністю 282 л. Зовсім непогано. Швидке заряджання постійним струмом можливе на швидкості до 135 кВт.

І все ж таки Cupra хоче бути спортивним брендом VW Group, тому Tavascan отримує адаптивну підвіску і 21-дюймові ковані легкосплавні диски (правда, вже як опцію). Нам ще доведеться заглянути всередину, але нам обіцяють «ковшеподібні сидіння», а також підрульові пелюстки для регулювання рівня гальмування рекуперативного.

Нам сказали, що всередині також є 15-дюймовий інформаційно-розважальний екран, і швидше за все він такий самий, як у нового VW ID.7. Tavascan, мабуть, також отримає проекційний дисплей доповненої реальності.

Tavascan, запуск виробництва якого запланований на 2024 рік, буде проводитись на заводі Volkswagen Group в Аньхой у Китаї. З огляду на зовнішній вигляд, ми очікуємо побачити Cupra Sauron день у день.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!