Citroen e-C4 Х і Peugeot e-2008 стали потужнішими і далекобійнішими після оновлення

0
455

Компанія Citroen представила оновлений електромобіль e-C4 X. Крос-купе модернізували батарею та двигун, але не змінювали зовнішність та оснащення, оскільки дебютував він лише торік. Аналогічні зміни торкнулися і електрокросовера Peugeot e-2008, щоправда, у його випадку відбувся ще й рестайлінг зовнішності і салону.

Співплатформні електромобілі отримали електромотор потужністю 156 сил замість 136 к.с. Ємність тягової батареї зросла з 50 до 54 кВт*год. Завдяки цьому запас ходу на одному заряді Citroen e-C4 Х тепер досягає 420 кілометрів, що приблизно на 17% більше попереднього показника. Запас ходу у Пежо зріс із 344 до 406 кілометрів.

Екстер’єр е-2008 адаптували до нового фірмового стилю: машину прикрасили вертикальними ходовими вогнями, які компанія називає «кігтями», та зміненою «решіткою» з новим логотипом. Ліхтарі теж отримали новий «світловий підпис». Також кросовер розробили більш рельєфний бампер і розширили набір варіантів дизайну коліс і відтінків кузова.

У салоні з’явилася нова 10-дюймова панель приладів, інтерфейс якої можна налаштовувати. Центральний екран аналогічного розміру увійшов до базової комплектації (раніше застосовувався 7-дюймовий). Також були розширені можливості мультимедійної системи та атмосферного підсвічування.

У продаж оновлені моделі надійдуть найближчим часом

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!