У модельному ряду Cadillac з’явиться два купе з футуристичним дизайном

Компанія General Motors представила зображення двох нових купе Cadillac

0
108

Чи потрібний General Motors ще один середньомоторний або елегантний двомісний автомобіль, який можна було б продавати разом із Chevrolet Corvette ? Можливо, а може й ні. Тим не менш, це не означає, що ми не хотіли б побачити, як така нова модель втілиться в життя, і ці два рендери показують два шляхи, якими GM може піти при розробці нового елегантного купе.

Обидва ці ескізи були опубліковані на сторінці підрозділу General Motors Design у соцмережах. Перший виконаний у сріблястому кольорі і, можливо, найкраще підходить для бренду Cadillac , враховуючи, що його дизайн чимось нагадує знаменитий концепт Cadillac Cien 2002 року.

Хоча автомобіль був зображений тільки збоку, ми можемо бачити, що він має дуже коротку передню звис і яскраво виражені колісні арки. Вітрове скло також висувається дуже далеко вперед, та й зазвичай встановлені потужні колеса. Форма дверей вказує на те, що вони можуть відчинятися як двері типу крило чайки, а заднє скло забезпечує безперешкодний огляд моторного відсіку.

Є і другий дизайн, а також потенційного флагмана Cadillac . Він був втілений у життя дизайнером Джейкобом Ловінсом і ідеально підходить для відродженого бренду Cadillac , який прагне знову заявити про себе як « Еталон у світі ».

Він має форму моделі з переднім розташуванням двигуна, але імовірно може рухатися електродвигунами. Як би там не було, не можна заперечувати, що це сміливо. Як ми бачимо, у нього дуже довгий капот, великі колеса та два масивні двері. Нам також надається особливо гарний вид на задню частину автомобіля, де ви помітите незграбні світлодіодні задні ліхтарі, центральний елемент, що виступає назовні, і незграбний бампер.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!