Компанія Mercedes-Benz анонсувала вихід оновленого EQA на ринок США

У США з'явиться бюджетний електрокросовер Mercedes

0
89

Компанія Mercedes-Benz подала заявку на реєстрацію товарного знаку EQA у Сполучених Штатах, натякаючи на те, що електричний компактний кросовер EQA, що продається в Європі та Китаї, може стати доступним і американцям. Заявку на товарний знак було подано до Відомства США за патентами та товарними знаками 5 квітня, що збігається із запланованим оновленням EQA для моделі 2024 року. Закамуфльовані прототипи EQA 2024 нещодавно були помічені на випробуваннях.

EQA був запущений у 2021 році, але отримує оновлення, тому що старіший GLA-Class, на якому він заснований, вже пройшов рестайлінг у середині циклу на 2024 рік. GLA-Class тепер є моделлю початкового рівня у модельному ряді Mercedes для США.

Якщо дійде до США, EQA стане електромобілем Mercedes початкового рівня для цього ринку. У заявці на реєстрацію товарного знаку в США вказано лише заводську табличку EQA.

Очікується, що компактний седан дебютує на новій платформі Mercedes MMA, яка призначена для підтримки як гібридних, так і електричних транспортних засобів, і в кінцевому підсумку послужить основою для всіх компактних моделей автовиробника. Навіть якщо кросовер EQA не з’явиться в США, американці можуть отримати майбутню версію на базі платформи MMA, якщо Mercedes виконає свій план переходу на повністю електричний автомобіль до 2030 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!