Китайський автомобільний ринок абсолютно зачаровує, якщо взяти до уваги величезну кількість нових моделей, що випускаються щороку. Одним із багатьох значущих місцевих брендів є Beijing Hyundai Motor Co , спільне підприємство, створене Hyundai та BAIC ще у 2002 році. Воно продає не менше п’яти седанів, мінівен і кілька кросоверів, таких як Tucson та більший Santa Fe. Одним з них є старіючий ix35 , який, як вважають, замінить цей новий Mufasa.
Напередодні публічного виступу на виставці Auto Shanghai 2023 наступного тижня компактна модель була представлена на офіційних зображеннях. Beijing Hyundai опублікувала фотографії у китайській соціальній мережі Weibo, демонструючи стильний дизайн, схожий на Tucson . Складні вертикальні фари і циліндричні задні ліхтарі відрізняють його від широко відомого компактного кросовера.
Хоча технічні характеристики Hyundai ще не розкрили, вони були опосередковано оголошені, коли Mufasa був омологований Міністерством промисловості та інформаційних технологій Китаю. Веб-сайт MIIT показав, що компактний кросовер матиме довжину 4475 міліметрів, ширину 1850 мм і висоту 1665 мм, що дуже схоже на Tucson з короткою колісною базою, що продається в Європі. Його розміри становлять 2680 мм між осями, а споряджена маса дорівнює 1464 кг.
У тому ж документі йдеться про те, що Hyundai має намір встановити 2,0-літровий безнаддувний двигун потужністю 160 кінських сил , який передає всю потужність на передні колеса. Місцеві ЗМІ повідомляють, що пізніше Mufasa також пропонуватиметься з гібридною установкою, можливо, з 48-вольтовою, але на даний момент офіційної інформації немає.
Незабаром після публічного виступу на виставці Auto Shanghai Mufasa надійде у продаж у Китаї. Про виведення моделі на інші ринки не йдеться. Щодо імені моделі, то воно бере ім’я батька Сімби з класичного мультфільму Діснея 1994 року «Король Лев».
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…
В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…
В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…
Leave a Comment