Smart #3: перші офіційні фотографії

Час читання: 2 хв.
0

Марка Smart опублікувала перші «живі» зображення своєї другої серійної моделі після перезапуску – електричного крос-купе #3. На знімках електромобіль зображений у камуфляжі, але він не заважає роздивитися автомобіль в деталях.

Компанія називає зовнішність Smart #3 новою версією тієї самої стилістики, що й у #1, — більш спортивною та динамічною. Крос-купе крім розмірів відрізняється від першої моделі більш динамічним силуетом з сильніше нахиленими стійками і низкою нових аеродинамічних рішень, які забезпечують йому коефіцієнт опору повітря 0.27.

За попередніми даними, крос-купе на 170 міліметрів довше за Smart #1, що зробить його найбільшою моделлю бренду.

Передбачається, що силові установки потужністю 272 і 428 к.с. на електромобіль перенесуть зі Smart #1. Водночас компанія вже пообіцяла новинці розширений запас ходу.

Smart вже готує електромобіль до виходу ключові ринки. У Китаї №3 з’явиться у червні, а європейський дебют відкладуть до 2024 року — зараз №3 проходить процедуру сертифікації для Євросоюзу.

За однією з версій, порядковий #2 у своїй новій лінійці компанія тимчасово пропустила, оскільки він зарезервований для компактного хетча – спадкоємця Smart Fortwo. За словами голови європейського офісу Smart Дірка Адельмана, двомісний електромобіль продовжать випускати до весни 2024 року, після чого компанія має намір щороку виводити на ринок по одній новинці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!