Авто

Названо сучасні автомобілі з найнижчою витратою палива: Toyota в лідерах

Share

Паливна економічність автомобіля один із головних факторів, що впливає на вартість його утримання. З’ясувати, які сучасні машини здатні похвалитися найменшою витратою палива, вирішили журналісти британського видання «What Car?». У своєму рейтингу вони враховували результати тестів у реальних умовах.

Як відомо, автовиробники часом сильно занижують реальну витрату пального своїх моделей у паспортних даних, проте іноді трапляється і зворотна картина. У деяких випадках з’ясовується, що машини споживають набагато менше бензину або дизеля, ніж заявлено “на папері”.

Проведені випробування одержали назву True MPG. В рамках них тестувальники намагалися їздити найпопулярнішими сучасними автомобілями (віком до 5 років) максимально економічно.

Toyota Yaris Cross Hybrid

Цей японський піднятий хетчбек виявився економічним сучасним авто з витратою палива в 3,91-літра на 100 кілометрів.

Toyota Yaris Hybrid

Компактна 5-дверка з «Країни Сонця, що сходить» виявилася трохи менш паливно-ефективною, ніж її родич із збільшеним кліренсом і пластиковим обважуванням по нижній кромці кузова. Витрата палива – 3,92 літра на 100 км.

Suzuki Ignis K12D 1.2 Dualjet Hybrid

Ще один гібридний компакт-кросовер із Японії, але цього разу від Suzuki. За рахунок зв’язки економічного бензинового ДВЗ та електромотора ця модель споживає на 100 кілометрів шляху в економічному режимі лише 3,93-літра пального.

Skoda Octavia 2.0 TDI 115

Єдиний представник дизельних двигунів у цьому рейтингу. Незважаючи на те, що момент, що крутить, цього двигуна Octavia становить 300 Нм, це не заважає йому демонструвати паливну економічність, витрачаючи всього 4,06-літра «солярки» на 100 км.

Suzuki Celerio 1.0

Замикає цей ТОП компактна 5-дверцята Suzuki, оснащена атмосферним бензиновим мотором. Так, він не може похвалитися високою продуктивністю, проте здатний вразити приголомшливою витратою – всього 4,07-літра на 100 км.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

Компанія Nissan скорочує виробництво, щоб зберегти життєздатність

Компанія Nissan оголосила про початок масштабної реструктуризації, що передбачає закриття семи заводів із сімнадцяти і…

23.06.2025

Експерт назвав найнебезпечніші поломки автомобіля та порадив, як їх уникнути

В інтерв'ю фахівець з технічного обслуговування автомобілів наголосив, що однією з найнебезпечніших поломок є витік…

23.06.2025

Lexus готує нове спортивне купе SC: преміальний аналог наступної Toyota Supra

У модельному ряду Lexus з'явиться нове спортивне купе - розкішна дводверна модель, яка стане преміальним…

23.06.2025

Дебютував оновлений кросовер Kia EV6 GT: потужність 641 к.с., до 100 км/год за 3,5 секунди

Корейська компанія запустила на британському ринку оновлений кросовер Kia EV6 GT 2025 року. Зазначимо, що…

23.06.2025

Чи можна ставити на авто акумулятор більшої ємності

Перед настанням холодного сезону багато автовласників замислюються про заміну акумулятора і часто ставлять собі питання:…

23.06.2025

Як уникнути штрафу, якщо випадково став у крайньому правому ряду зі стрілкою праворуч

На дорогах часто трапляються ситуації, коли водій ненавмисно опиняється в крайньому правому ряду перед світлофором…

23.06.2025