Кросовери Honda Pilot, Hyundai Palisade, Mazda CX-9 та Nissan Murano показали гарний захист для водіїв, але при цьому не змогли захистити задніх пасажирів від наслідків аварії.
Разом з оновленням рівня безпеки автомобілів та додаванням активних систем безпеки, різноманітні ресурси, що займаються краш-тестами, також оновлюють свої вимоги до автомобілів. Так, перевірка сучасних кросоверів показала, що вони не забезпечують достатній рівень захисту для задніх пасажирів, про нове випробування від Страхового інституту безпеки дорожнього руху розповіли на порталі Carscoops.
Нові тести спрямовані на безпеку задніх пасажирів при лобових зіткненнях. Для тесту ззаду садять манекен, який імітує дитину віком 12 років. Таким чином, 9 із 13 сучасних автомобілів отримали одні з найнижчих оцінок. Чотири моделі, які все ж таки змогли впоратися з краш-тестом і підтвердити свій рівень безпеки виглядає так:
Під час тесту враховується, щоб ремені безпеки зберігали своє розташування під час удару, а також експерти дивляться на правильність спрацьовування бічних шторок. Найголовніше завдання засобів захисту в авто не лише захистити людину, а й не травмувати її додатково. Одні з найгірших оцінок за безпеку дісталися автомобілям марки Jeep, йдеться про моделі Grand Cherokee і Wrangler.
Німці з AMG тестують електричну версію Mercedes-AMG GLC 2027 — майбутній флагман серед електрокросоверів бренду.…
В Україні багато водіїв цікавляться, чи можуть оштрафувати за їзду на зимовій гумі влітку або…
Знаковий для компанії Audi кросовер Q7 з'явився у 2005 році. Машина виявилася товарним зразком прототипу…
Кросовер Sportage є найпопулярнішим кросовером у лінійці корейського автовиробника Kia. Його актуальне, п'яте покоління, дебютувало…
За даними дослідження iSeeCars.com, середня ціна на вживані електромобілі знизилась на 15,1% порівняно з минулим…
Під час фіксації порушення ПДР інспектор складає постанову про штраф і часто запитує водія: «Чи…
Leave a Comment