Renault представляє концепт 4Ever Trophy на Паризькому автосалоні. Електричний кросовер – провісник відродження Renault 4. Про це повідомляється на офіційному сайті Renault Group.
Кросовер присвячений 25-річчю подорожі Renault 4 марокканською пустелею. Цей електромобіль готовий до бездоріжжя – у нього високий кліренс (200 мм) і позашляхові шини розміром 255/55 R19. Є також помітний пластиковий обвіс, протектори днища та карбонові багажники на даху.
Тим часом новий Renault 4Ever Trophy за дизайном дуже схожий на свого знаменитого предка. Автомобіль має схожий силует і звичний незграбний дизайн з матричними фарами в стилі ретро. Але за розмірами новачок більший – 4160 мм в довжину, 1950 мм в ширину і 1900 мм у висоту.
Силова установка концептуального автомобіля запозичена у Renault 5 і буде використовуватися в серійній моделі. Електродвигун має потужність 136 кінських сил. Розганяється до 100 км/год менш ніж за 9 секунд. Акумулятор ємністю 42 кВт/год забезпечує запас ходу 402 км.
Компанія Volkswagen сертифікувала для китайського ринку новий електричний седан під назвою ID.Unyx 07. Як повідомляє…
Історія нинішнього покоління Nissan X-Trail бере початок у 2021 році. Повноцінне оновлення кросовер отримав восени…
Компанія Nissan офіційно представила нове покоління електромобіля Leaf на домашньому ринку в Японії. На старті…
Уживаний автомобіль із невеликим пробігом зазвичай позбавлений тих проблем, що виникають у машин із великим…
Варіаторні коробки передач вже стали звичайним елементом сучасних автомобілів, але навколо них досі існує багато…
Компанія Tesla почала продавати у США комплект для дооснащення Model 3 класичними важелями поворотників. Набір…
Leave a Comment