Таксиста оштрафували на півмільйона за використання авто на литовських номерах

Час читання: < 1 хв.
0

За використання автівки з іноземною реєстрацією у якості таксі власника оштарфовано на 500 тис. грн. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Митницею встановлено факт користування громадянином України в якості таксі транспортним засобом на реєстраційних номерах Литовської Республіки. Відтак, Хмельницька митниця ДФС порушила справу про порушення митних правил за ст. 485 Митного кодексу України.

“Зазначений громадянин неправомірно користувався транспортним засобом, стосовно якого надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті у зв’язку з якими було надано такі пільги, тобто вчинив дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від митних платежів”, – кажуть в прес-службі.

В результаті розгляду даної справи, митниця винесла постанову, якою громадянина України притягнули до адміністративної відповідальності за ст.485 Митного кодексу України, шляхом накладення штрафу в розмірі 300%в несплаченої суми митних платежів, що становить понад 508 712 грн.

Законність постанови митниці була підтверджена постановою Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області за результатами її оскарження правопорушником.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!