Південнокорейська компанія Hyundai зараз займається розробкою кількох недорогих електромобілів для європейського ринку. Вони мають вийти у 2023-2024 роках.
Про це повідомило видання ” Обозреватель “, посилаючись на публікацію британського Autocar.
За наявною інформацією нові автомобілі повинні замінити Hyundai i10 і скласти конкуренцію моделям ID.1 і ID.2 від концерну Volkswagen, а також сімейним машинам від Skoda і Cupra. Вони будуть ставитись до бюджетного сегменту зі стартовою ціною від 20 тисяч євро.
Перший автомобіль нагадуватиме своєю стилістикою Hyundai i10, а інший стане більш просторою версією Hyundai Casper. “Серцем” двох новинок стане силовий модуль виробництва BorgWarner із 184 к.с.
Очікується, що більше інформації має з’явитись у найближчі кілька місяців.
Серед водіїв часто виникають суперечки про те, якою має бути якісна моторна олива. Одні вважають,…
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…
В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…
Leave a Comment