Оновлений Tesla Cybertruck втратив ключову особливість

0
211
UPG

Місяць тому Tesla Cybertruck знову майнув на публіці. Тоді його було представлено на змаганнях SAE International – на Міжнародній гоночній трасі в Мічигані. Оновлений Cybertruck на гоночному треку приєднався до прототипів Tesla Semi.

Традиційне та широко відомі змагання Formula SAE – свого роду «конкурс з інженерної освіти», призначений для студентів та випускників коледжів. Повідомляється, що у травні 2022 року у заході взяло участь 99 команд.

Teslarati пише про нього:
«Для змагань Formula SAE командам студентів та аспірантів університетів необхідно самостійно придумати та спроектувати, а потім самим виготовити невеликі гоночні автомобілі з відкритими колесами у стилі «формули» та ганятися на них».

Tesla Cybertruck був доступний для перегляду на гоночній трасі з 18 до 21 травня 2022 року. Люди припускали, що таким чином Tesla тоді мала намір залучити молоді інженерні таланти до лав своїх співробітників (зараз від розширення штатів компанія перейшла до їх скорочення).

Але заманювала студентів і аспірантів Tesla не тільки демонстрацією прототипів Cybertruck і Semi: в рамках спонсорства 20 студентським командам-учасницям Formula SAE компанія надала «акумуляторні батареї або знижки, наставництво та аналіз конструкцій, відкривши двері більшій кількості команд, ніж коли-небудь. у змаганнях у галузі електромобілів».

Проте зараз саме про «Сайбертрак». Нещодавно його знову помітили на заході Formula SAE, але тепер – о, жах! – Вже без гігантської щітки очищувача лобового скла. Її відсутність помітна на великому фото зліва. Проте лише місяць тому у Мічигані величезний склоочисник у Cybertruck був.

Ось так стало зрозуміло, що Tesla продовжує вносити зміни до конструкції склоочисника. А тут і генеральний директор Ілон Маск через улюблені соцмережі дав зрозуміти, що це складна проектна ситуація. «Двірник турбує мене найбільше. Простого рішення немає. Ідеальним був би висувний склоочисник, який забирається у передній багажник, але це складно», – ділиться директор Маск.

Лобове скло у Cybertruck величезне, тому потреба великого двірника очевидна. Однак, водночас, він не повинен виглядати безглуздо. Як ви бачили вище, не виключаються різні варіанти, включаючи лазери – проте ціна і складність тут явно за межею розумного.

Можливо, Tesla вийшла на молодих техногеніїв з Formula SAE якраз для того, щоб зібрати більше ідей для склоочисника Cybertruck. Але поки що ми можемо тільки гадати – і на відео нижче розглядати і новий прототип Cybertruck без щітки склоочисника, і старий – ще з нею.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.