5 ознак, які вказують на те, що від автомобіля треба терміново позбутися

Час читання: < 1 хв.
0

Затяті автолюбителі, як правило, терплять будь-які витівки свого авто. Це при тому, що автомобіль неодноразово натякав: «Нам потрібно якнайшвидше розлучитися!». Втім, автовласники не зважають на ці попередження, після чого машини усе частіше влаштовують неприємні сюрпризи. Як наслідок – гаманець доволі швидко спустошується, передає Твоя МАШИНА.

Є чимало ознак, які вказують на те, що автомобіль варто відправити на пенсію або капремонт.

Одна з найдорожчих відновлювальних робіт в автомобілі – капітальний ремонт двигуна. Це не лише клопітка робота для майстра, але й значні фінансові витрати для автовласника. Перший натяк на те, що автівка благає про таку послугу – підвищений розхід оливи. Нерідко зношені двигуни “п’ють” 0,5-1 л оливи на 1000 кілометрів пробігу, а то й більше. Звичайно, цей показник залежить від типу двигуна. Також до тривожних симптомів можна віднести синій дим з вихлопної труби, нагар на свічках, нерівномірні холості оберти, підвищену витрата пального й зниження потужності двигуна.

Наступний «сюрприз» – проблеми із трансмісією. Її ремонт обійдеться дешевше ніж «капіталка», проте теж потребує значних фінансових вливань. Як правило, на проблеми із КПП вказують сліди оливи, недостатній тиск, перегрів, проблеми з перемиканням режимів.

Ще одна біда усіх власників вживаних авто – корозія кузова. Найнебезпечнішою є іржа в зонах з обмеженою вентиляцією, де вона прогресує через накопичення вологи.

Прислуховуйтесь до своєї автівки і надавайте їй «першу допомогу» поки не пізно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.