Авто

Названо 10 електрокарів з найбільшим запасом ходу

Share

Експерти склали список з 10 електромобілів з найбільшим запасом ходу 2021/2022. Якщо ранні сучасні електрокари змушували своїх господарів непокоїтися чи зможуть дістатися до місця призначення чи до точки зарядки від акумулятора, то з більш пізніми моделями можна бути спокійнішими.

Підбірку ТОП-10 електромашин опублікувало видання Autoexpress.

1. Mercedes EQS – 485 миль

На першому місці розташувався електромобіль Mercedes EQS, який зараз продається та є одним із найновіших. Дана версія флагманського седану S-Class бренду, проте він використовує лише електричну енергію, маючи вражаючий максимальний запас ходу в 485 миль у моделі EQS 450+. Це дозволила величезна батарея ємністю 107,8 кВт·год і дуже низький коефіцієнт опору – він ковзкий у повітрі, тож більш ефективний у швидкості. Mercedes – як завжди про розкіш, а якість салону не має собі рівних. Він наповнений передовим комплектом, включаючи новий інформаційно-розважальний дисплей «Hyperscreen», який практично охоплює всю приладову панель. Це зручно, швидко і дорого.

2. Mercedes EQE – 410 миль

Mercedes EQE – це нещодавно представлений повністю електричний седан, який працює як еквівалент E-Class в асортименті німецького бренду. Він має платформу EVA2, яка використовується спільно з EQS, що дозволяє користуватися великим акумулятором ємністю 90 кВт·год в анонсованій моделі EQE 350. Офіційно має запас ходу 410 миль. Велика батарея і ковзка форма дозволяють залишатися серед електромобілів з найбільшою дальністю дії. Як і в багатьох електромобілях наступного покоління, він має швидку зарядку, яка дозволяє заряджатися на 10-80 відсотків приблизно за півгодини, що в EQE є величезним додатковим діапазоном.

3. Tesla Model S – 405 миль

Електромобіль Tesla Model S, пройшовши серйозне оновлення, має загальний діапазон в 405 миль, доступний для моделі Long Range. Model S зберігає свій дещо мінімалістичний стиль інтер’єру – найочевидніша відмінність полягає в тому, що 17-дюймовий сенсорний екран тепер горизонтальний, а не вертикальний. Система автопілоту Tesla також доступна з можливістю «повного самостійного керування», але наразі це варіант коштує 7000 фунтів стерлінгів і, природно, має деякі обмеження безпеки. Практичність все ще є сильною стороною Model S, з 894 літрами багажного відсіку та достатньою кількістю місця для комфортного розміщення 4 дорослих.

4. BMW iX – 380 миль

iX — флагманський електричний позашляховик BMW, який може похвалитися запасом ходу до 380 миль у верхній версії xDrive50. Однак менша модель xDrive40 має запас ходу 257 миль. Технологія швидкої зарядки повинна дозволити обом версіям отримати 10-80% заряду приблизно за півгодини. Довжина iX – близько п’яти метрів, тому він конкурує з деякими з найбільших позашляховиків у всьому світі, а всередині є дуже багато місця. Великий запас ходу досить вражаючий для великого важкого позашляховика. Функції, зосереджені на комфорті, такі як пневматична підвіска, плюшевий салон – поєднані з високою прохідністю

5. Ford Mustang Mach-E – 379 миль

Mustang Mach-E дуже відрізняється від свого тезки з двигуном V8. Він має заявлений запас ходу 379 миль. Оснащений акумулятором ємністю 88 кВт/год і системою заднього приводу. Вибір режиму водіння «Untamed» з трьох доступних опцій додасть в салон фальшивий звук двигуна V8 – кому до смаку. Всередині Mustang Mach-E виглядає трохи вищим, ніж деякі інші моделі Ford, зі стандартним комплектом, який включає двозонний клімат-контроль, камеру заднього виду, підігрів передніх сидінь, підігрів керма, 15,5-дюймовий сенсорний екран і 10,2-дюймовий цифровий приладовий дисплей.

6. BMW i4 – 367 миль

BMW i4 завдяки великій батареї ємністю 84 кВт/год може проїхати 367 миль на одному заряді. i4 eDrive40 має один електродвигун потужністю 335 кінських сил, тому він може розганятися від 0 до 62 миль на годину за 5,7 секунди. Існує також більш потужна версія i4 M50, яка має двомоторну повнопривідну трансмісію потужністю 537 кінських сил і здатна розганятися від 0 до 100 миль на годину всього за 3,9 секунди.

7. Tesla Model 3 – 360 миль

Tesla Model 3 має заряд ходу – 360 миль. Час розгону Model 3 від 0 до 62 миль на годину – 4,2 секунди в моделі Long Range. Цього достатньо, щоб присоромити деякі серйозні спортивні автомобілі, а також він йде на рівних з практичним сімейним седаном.

8. Tesla Model X – 360 миль

Попри потужний кузов позашляховика і сім місць, Tesla Model X може проїхати до 360 миль на одній зарядці. Модель Plaid має заряд ходу 340 миль. З точки зору практичності, фірмові підйомні задні двері «Falcon» забезпечують легкий доступ до другого і третього рядів сидінь, але загальний стиль Model X робить його більше кросовером, ніж повноцінним сімейним позашляховиком. В результаті перші два ряди сидінь забезпечують багато місця для всіх пасажирів, а третій ряд справді підходить лише для дітей. Як і слід було очікувати від Tesla, на борту є багато технологій, які розважають пасажирів і допомагають водієві різними способами.

9. Volkswagen ID.3 – 336 миль

Volkswagen ID.3 – сімейний хетчбек, який став наслідником e-Golf. Виробник пропонує конкурентоспроможні ціни, великий комфорт і надійний запас ходу – найвищий заявлений запас ходу в 336 миль можна знайти в комплектації «Tour» з акумулятором ємністю 77 кВт·год. Це дуже тихий і вишуканий автомобіль. Стандартне обладнання в асортименті включає світлодіодні фари, передні та задні датчики паркування, запуск без ключа, клімат-контроль і підігрів передніх сидінь. Збільшення діапазону пропонує такі опції, як панорамний люк, камеру заднього виду та оновлену аудіосистему.

10. Polestar 2 – 335 миль

Polestar 2 поєднує в собі сміливий і масивний дизайн і більш знайомі штрихи від дочірнього бренду Volvo, і хоча це перший звичайний електромобіль бренду, Polestar 2 може похвалитися низкою характеристик, які роблять його справжнім претендентом навіть на найпопулярніші електромобілі. Покупці можуть вибрати один або подвійний двигун, причому один двигун великої дії з батареєю ємністю 78 кВт·год забезпечує найвищий запас ходу в 335 миль, тоді як стандартний один двигун на 64 кВт·год пропонує до 273, обидві ці моделі будуть прискорюватися від 0 -60 миль/год за 7,4 секунди. Якщо потрібна більша потужність, подвійний двигун дальнього радіусу дії пропонує 408 кінських сил, запас ходу 298 миль і скорочений час від 0 до 60 миль на годину за 4,7 секунди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман

Останні записи

Українці все менше цікавляться новими бензиновими авто

Бензинові машини все ще тримаються на вершині серед нових авто, але їхня популярність повільно спадає.…

18.12.2024

BMW представить революційний інтерфейс для Neue Klasse на CES у Лас-Вегасі

BMW готує грандіозний дебют на CES 2025 , представивши новий Panoramic iDrive - систему управління,…

18.12.2024

Honda відкриває завод водневих технологій у Японії

Honda оголосила про будівництво першого заводу водневих паливних елементів. Підприємство, розташоване в японському місті Мока,…

18.12.2024

В Україні зростуть ціни на автострахування з 1 січня 2025 року

З 1 січня 2025 року в Україні починають діяти нові правила обов'язкового автострахування, які суттєво…

18.12.2024

Названо всі новинки Kia на 2025 рік: від Sportage до сімейних моделей

2025 стане ключовим для KIA, яка готує цілу лінійку новинок. Серед них – оновлений Sportage,…

18.12.2024

Новий автомобіль Huawei з бензиновим двигуном стане конкурентом BMW X6

Новий кросовер, створений спільними зусиллями китайських компаній Huawei та Chery, близький до офіційного дебюту. Прем'єра…

18.12.2024