11 легкових автомобілів, які гарантовано проїдуть півмільйона кілометрів

Час читання: 3 хв.
0

Американська компанія iSeeCars.com склала рейтинг безвідмовних машин, які можуть легко проїхати півмільйона кілометрів, незалежно від кліматичних умов і навичок водія, передає from-ua.com.

 1. Honda Civic

Показники продажів є очевидним підтвердженням успішності Honda Civic. Щороку компактна модель входить в списки найпопулярніших машин в світі. До того ж, за статистикою, багато водіїв тримають машину по 10 років і більше в одних руках. Це, а також статистика надійності від компанії iSeeCars, лише підтверджує здатність автомобіля, при належному догляді, проїхати півмільйона кілометрів.

 1. Subaru Legacy / Outback

Японський автомобіль Subaru Legacy заслужено став об’єктом популярності. Машина регулярно потрапляє в рейтинги найнадійніших і економічних моделей, а японську компанію Subaru практично завжди можна знайти в списку кращих автомобільних брендів. Седан Legacy, разом з кросовером Outback, на базі якого він побудований, ось уже кілька років дає можливість водіям відправитися в подорож довжиною півмільйона кілометрів без серйозних поломок.

 1. Toyota Corolla

Toyota Corolla – наймасовіший автомобіль в світі, і причина такого успіху полягає у високій надійності. Згідно зі статистикою Consumer Reports, найнадійніші моделі випускалися з 2007 по 2017 рр.

 1. Subaru Forester

Незважаючи на те, що японський кросовер Subaru Forester в рейтингах надійності не дотягує до моделей Legacy або Outback, це відмінний автомобіль, який без особливих поломок проїжджає понад 300 000 кілометрів. Тим часом, 24% власників Forester в кінцевому підсумку не поспішають продавати автомобіль навіть через 10 років, що тільки доводить високу надійність моделі.

 1. Mazda MX-5 Miata

Японський автомобіль Mazda MX-5 рідко зустрічається на наших дорогах, але в усьому світі Miata – це найпопулярніший спортивний автомобіль невеликого розміру. Незважаючи на можливі побоювання, машина дуже надійна, навіть 10-річні екземпляри рідко мають проблеми з двигуном і коробкою передач.

 1. Toyota Camry

Багато водіїв відгукуються про японський седан Toyota Camry як про «нудну» модель, при цьому забуваючи про її високу надійність і витривалість. З огляду на те, що 20% власників Camry тримають свої машини по 10 років і більше, то пробіг в півмільйона кілометрів – не така вже й рідкість.

 1. Honda Accord

Практично щороку Honda Accord бореться з Toyota Camry за титул бестселера світового ринку. На те є вагома причина: машина досить надійна і її нерідко купують, щоб використовувати протягом десятків років. При акуратній їзді і регулярному техобслуговуванні 4-циліндрові моделі наїжджають до 500 000 кілометрів.

 1. Lexus GX

Lexus GX – це одна з небагатьох машин японської компанії, у якої немає моделі-«двійника» з Toyota. Кузов важкого позашляховика побудований на рамі, завдяки чому конструкція дуже міцна і надійна, але витрата палива також немаленька. Якщо вчасно проводити технічне обслуговування, то на одометрі Lexus GX можна побачити позначку в 500 000 кілометрів.

 1. Toyota Prius

Покупці гібридних автомобілів часто турбуються, наскільки «живучою» є акумуляторна батарея, найдорожчий елемент таких авто. Але наочний приклад гібрида-першопрохідника Toyota Prius демонструє, що ця проблема легко вирішувана. Акумулятора цілком вистачає на десятиліття. Такі екземпляри вже проїхали по 300 000 км, а деякі подолали планку в півмільйона кілометрів. За десятиліття експлуатації Toyota Prius довели, що електромобілі становлять серйозну конкуренцію традиційним автомобілям з ДВЗ.

 1. Toyota RAV4

Уже два десятиліття японський автомобіль Toyota RAV4 стабільно входить в список найбільш продаваних кросоверів у світі. Найнадійнішими вважаються моделі, що випускалися з 2012 по 2015 рік.

 1. Mercedes-Benz E-Class

Ці німецькі седани здатні проїхати 500 000 кілометрів без серйозних поломок, чим приємно порадують своїх власників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.