Audi припинила випуск деяких автомобілів

0
64

Поточна «напівпровідникова» криза торкнулася лише кілька моделей німецького бренду на цьому тижні.

Компанія Audi знову опинилася в скрутному становищі. На цьому тижні виробник автомобілів класу люкс зіткнеться з обмеженим виробництвом на двох своїх заводах в Німеччині, оскільки криза напівпровідникових чіпів продовжує завдавати шкоди галузі. За повідомленням Automobilwoche, ці два заводи розташовані в Інгольштадті і Неккарзульмі. На першому заводі розташовувалися складальні лінії для Audi A3, A4, A5 і Q2. Неккарзульм, який більш серйозно постраждав через відсутність чіпів, є домом для A6, A7 і A8. Однак на цьому тижні A8 будується тільки в одну зміну, інші лінії простоювали.

Загалом, майже всі складальні лінії цих заводів простоювали з понеділка по крайней мере до найближчої п’ятниці, за одним винятком: R8 і e-tron GT. Обидві моделі проводяться на заводі в Боллинджер Хофі. На даний момент відсутність мікросхем не впливає на роботу цього об’єкта. Audi підтвердила, що всі співробітники заводу, які постраждали від простоювання ліній, переведені на «короткострокову роботу». В останній раз Audi зупиняла свої виробничі лінії на цілий тиждень в серпні минулого року. Навіть в липні були скасовані численні зміни.

На жаль, навряд чи проблеми Audi в Німеччині найближчим часом припиняться. Криза чіпів і раніше з нами, і ніхто не знає, коли він закінчиться. У кращому випадку серйозного полегшення не очікується до середини 2022 року. Передбачається, що найближчим часом почнеться велике виробництво, яке надолужить згаяне. Як поточні виробничі проблеми Audi вплинуть на запаси в США, залишається неясним, і невідомо, чи можна надолужити згаяний час пізніше. Все залежить від поповнення запасів цих найважливіших чіпів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.