Показали дизайнерський електрокар з високим рівнем комфорту

На фестивалі в Гудвуді представили концепцію електрифікованого автомобіля-житла, найцікавішою особливістю якого можна назвати збір в процесі руху найдрібніших твердих частинок з повітря. Дизайн машини створив іменитий британський архітектор Томас Хезервік. Збиранням автомобіля через пару років займеться китайська компанія IM Motors.

0
163

За задумом китайського замовника, електрокари не можна проектувати із застосуванням усталених традицій. Це незвичайний вид транспорту, і дизайн теж повинен бути новим і нестандартним. Як вважають опитані BBC британські фахівці, екстер’єр та конструкція дизайнерського електрифікованого автомобіля Airo дійсно нестандартні. Незвичні настільки, що виникають сумніви в здатності цього електрокара дійти до стадії серійного випуску.

Повітряна система яка знаходиться в передній частині електромобіля під час руху машини збирає з повітря забруднюючі його частки. За рік один електрокар може зібрати частинки об’ємом з тенісний м’яч. Мільйони таких автомобілів можуть зібрати помітний обсяг забруднень, які при стандартних умовах осядуть в легенях пасажирів або потраплять в рослини або організми тварин.

Також підкреслимо, додатковий простір – це ще одна родзинка електрокара Airo. Інтер’єр автомобіля зі столом в центрі і чотирма зручними кріслами-трансформерами (вони можуть перетворитися в ліжку) може виявитися комфортної гаванню для власника в будь-який час і в будь-якому місці, де дозволяється усамітнитися самому або з друзями, повечеряти в колі сім’ї або скористатися внутрішнім оздобленням як кабінетом для роботи.

Зараз читають  Скільки запасу ходу втрачають електромобілі на холоді: результати незалежних тестів

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.