Найбезпечніші автомобілі в разі аварії за версією EuroNCA

0
1198

В останні роки нові автомобілі, крім прийняття більш мінімалістських і привабливих конструкцій, також включили безліч систем, які допомагають спростити водіння і значно підвищити безпеку під час поїздок. Тому водії тепер, при покупці автомобіля, дбають не тільки про естетику, двигун або споживання, але хочуть бути поінформовані про те, які автомобілі найбільш безпечні в разі аварії.

У цьому контексті Європейський орган EuroNCAP грає ключову роль, оскільки його робота зосереджена на оцінці безпеки різних моделей автомобілів за допомогою випробувань, які з кожним роком стають все більш вимогливими. Його робота повністю незалежна, тому він головний і найнадійніше джерело інформації про те, які транспортні засоби пропонують кращі гарантії безпеки у разі аварії.

Бренд Volkswagen є одним з кращих в цьому рейтингу. В цілому німецькі автомобілі захоплюють 3 з 7 категорій EuroNCAP, позиціонуючи себе як найбезпечніші автомобілі. Зокрема, розглядаються області – це захист дорослих пасажирів, захист дітей, захист пішоходів і системи безпеки.

Рейтинг безпеки в автомобілях:

1. Volkswagen Arteon: в сегменті E, який відповідає седанам, модель Volkswagen Arteon позиціонується як саме високо оцінена. Цей автомобіль отримав 96% в захисті дорослих, 85% в захисті дітей, 85% в захисті пішоходів та 82% в системах безпеки.

2. Volvo XC60: цей виробник також завжди процвітав в розробці систем безпеки, про що свідчить його оцінка в аналізі EuroNCAP. Зокрема, позашляховик середнього розміру Volvo XC60 отримав 98% в захисті дорослих пасажирів, 87% в захисті дітей пасажирів, 76% в захисті пішоходів та 95% в системах безпеки.

3. Volkswagen T-Roc: в категорії позашляховиків невеликого розміру провідною моделлю в плані безпеки є Volkswagen T-Roc. Його захист дорослих і дітей значна (96% і 87% відповідно), хоча інші оцінки трохи нижче: 79% із захисту пішоходів і 71% в порівнянні з системами безпеки, які він включає в себе в стандартній комплектації.

4. Volkswagen Polo: це один з найбільш міфічних автомобілів, і завдяки своїй комплектації і якості це найнадійніша модель в сегменті B. Оцінка по захисту дорослих становить 96%, у дітей-85%, у пішоходів-76%, а в системах безпеки -59%. При останньою оцінкою цей відсоток є відносно низьким, оскільки деякі аспекти допомоги в керуванні можуть бути поліпшені.

5. Opel Crossland X: це найбезпечніший маленький мінівен. Після проведених випробувань отримані оцінки склали 85% по захисту дорослих, 84% дітей, 62% пішоходів і 57% по системам безпеки.

6. Subaru XV: в групі сімейних автомобілів середнього розміру, Subaru XV є життєздатним варіантом. Його високий бал полягає в захисті дорослих пасажирів (94%) і дітей (89%). З іншого боку, в захисті пішоходів він отримав 84%, а в системах безпеки 68%.

Зараз читають  Топ-10 автомобілів які найважче продати

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.