Авто

Китайці випустили дешевий електричний позашляховик розміром з «Ниву»

Share

У Китаї почалися продажі нового позашляховика – субкомпактного трьохдверного Hengrun HRS1. Новинка за габаритами порівнянна з класичною Нивою ВАЗ-21214 або японським Suzuki Jimny, навіть трохи менше їх. Тобто Hengrun відноситься до дуже рідкісного сьогодні формату. При цьому новинка оснащується не двигуном внутрішнього згоряння, а електричною силовою установкою.

Довжина HRS1 становить 3560 мм, ширина – 1610 мм, а висота – 1705 мм. Колісна база дорівнює 2250 мм.

У рух машину приводить встановлений на задній осі електромотор, потужність якого становить 32 кВт (44 к.с.). Живить його літій-залізо-фосфатна батарея ємністю 28,2 кВт * год, запас ходу на одному заряді досягає близько 305 кілометрів. Трансмісія – 4×2, однак гарною підмогою на бездоріжжі повинні стати короткі звіси і підвищений кліренс.

У Китаї новинку можна купити від 49 800 юанів (близько 200 000 грн). Важливо відзначити, що це повноцінний автомобіль – з допуском на дороги загального користування і сталевим кузовом.

HRS1 виробляє компанія Hunan Hengrun Automobile , до цього часу її основним бізнесом було виробництво автозапчастин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

Представлений новий Mercedes-Benz CLE який вражає потужністю та динамікою розгону

Німецька компанія представила нову версію Mercedes-Benz CLE 2025 року. Двохдверне купе дебютувало у виконанні AMG…

03.04.2025

Volkswagen може відмовитись ще від однієї компанії

Компанія Volkswagen має безліч марок автомобілів. Так, до її складу входить іспанський бренд Seat, який…

03.04.2025

Як змінився штраф за недотримання дистанції в Україні у 2025 році

В Україні водії часто ігнорують дотримання безпечної дистанції, що нерідко стає причиною ДТП. Особливо небезпечним…

03.04.2025

Peugeot e-208 отримав нову батарею та запас ходу до 433 км

Peugeot оновив електричну версію хетчбека e-208 . Модель 2025 року тепер оснащується акумулятором на 51…

03.04.2025

Навіщо автовласники додають спирт у паливний бак навесні

Багато водіїв з невеликим досвідом не можуть навіть уявити, що всередині бензобака з часом з'являється…

03.04.2025

Представлено оновлений Renault Austral 2025 з вдосконаленою підвіскою та шумоізоляцією

Компанія Renault представила оновлений кросовер Austral 2025 модельного року, який отримав помітні зміни у зовнішності…

03.04.2025