Авто

Назвали найбільш ненадійні двигуни в старих авто

Share

У деяких автомобілях двигуни дуже рано і без видимих ​​причин виходять з ладу. З роками поступово збирається інформація про те, що ламається найчастіше.

Однак зараз в світі практично не існує прикладів сімейства двигунів, в якому половина вироблених двигунів виходила з ладу ще на гарантії. Виробники швидко вживають заходів і випускають більш складні і, отже, більш потужні пристрої, тому що в іншому випадку постраждає репутація бренду.

Автомобільні експерти склали топ-5 двигунів, які краще обходити стороною при виборі б / у автомобіля.

1.4 TSi / TFSi, сімейство EA111 – Volkswagen

Він ще встановлюється на Audi, Skoda і Seat.

Цей агрегат 2007 року було визнано сучасним і просунутим, отримавши такі нагороди, як «Двигун року» і «Інновація року». На жаль, блискучі інженерні рішення не підтримувалися високою надійністю, по крайней мере, в перші роки. Багато двигуни отримували пошкоджені до закінчення терміну гарантії.

1.8 TSi, 2.0 TSi, сімейство EA888 – Volkswagen

Він також встановлюється на Audi, Skoda і Seat.

Старші «брати» двигуна 1.4 схожі по конструкції, тому логічно повторюють більшість проблем. В даному випадку мова йде про двигун другого і третього покоління. Особливо кошмарним буває в другому поколінні, коли в гарантійний період замінюють поршні. Причина в тому, що вони занадто тонкі.

1.6 THP (EP6, Prince) – Peugeot

Встановлювалися ще на Citroen, BMW і Mini.

Протягом декількох років він вигравав титул «Двигун року», пропонуючи високу потужність за рахунок відносно низької швидкості, турбіну з подвійною спіраллю, систему зміни фаз газорозподілу, прямий впорскування, «розумний» насос і відмінний баланс між продуктивністю і споживанням палива.

Список проблем ідентичний двигунів Volkswagen.

Відзначається, що атмосферні двигуни долають відстань до 80 000 км після чого у них виходять з ладу натяжителя ГРМ. У турбо-версії ресурс ще менше.

1,6, 2,0 (N45) і 1,8, 2,0 (N46) – BMW

Ці два двигуни отримали престижні нагороди в період 2001-2011 років – за сучасні рішення в поєднанні з вражаючими характеристиками. Але в реальній експлуатації ці бензинові «четвірки» виявляють безліч різноманітних примх. Найбільше претензій до сімейства N46, яке до недавнього часу проводилося серійно.

Один з основних недоліків – відсутність стрижня для вимірювання рівня масла в двигуні. І датчик цього ж рівня часто бреше. Всі двигуни в сімействі мають високий витрата масла, що досягає 1 літра на 1000 км, а різні витоку приводять до масляного голодування, наслідки якого неприємні.

1,5 dCi, 1,9 dCi – Renault

Він також встановлюється на Nissan, Dacia і Mercedes.

Всі турбодизелі відрізняються любов’ю до якісної паливу, але для моделей Renault це стосується повною мірою. В даному випадку найбільш важливим є двигун 1.5 (індекс K9K), який доступний в різної потужності практично на всіх моделях Renault, а також на масових автомобілях Nissan, Dacia, Suzuki, Infiniti і навіть Mercedes.

Найбільш шокуючий період – з 2000 по 2008 рік, коли ці агрегати з’явилися на ринку. Їхні проблеми типові для турбодизелів, але в даному випадку вони з’являються набагато раніше, ніж передбачалося. П’єзоелектричні форсунки «вмирають» через 10 000 км, особливо якщо вони на Delphi. Версія Siemens надійніша.

Також ламається турбіна, виходить з ладу фільтр сажі, а поршні пошкоджуються через неправильну роботу забруднених форсунок. Датчики тиску і положення вала дуже примхливі.

Двигун зазнав кілька модернізацій (третє покоління з 2008 року) і четверте (після 2012 року), більшість проблем виправлено. Зараз заявлений ресурс в 300 000 км цілком досяжний, але доводиться платити високу ціну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман

Останні записи

МВС оновлює вимоги до екзаменаторів у сервісних центрах

Безпека на дорогах — це реально важлива тема, і вона має бути на першому плані…

16.11.2024

Експерти назвали речі, які категорично не можна залишати в автомобілі

Чесно, я завжди намагаюся не залишати нічого зайвого в машині. Ну серйозно, гаманець чи гроші…

16.11.2024

Ferrari випустить більш потужну і екстремальну версію купе 296 GTB

Італійський автовиробник Ferrari готує більш агресивно, швидку та легку версію купе 296 GTB – автомобіля,…

16.11.2024

Mazda готує нове покоління кросовера CX-5 для конкуренції з Toyota RAV4 Hybrid

Побоювання про те, що Mazda з її новими моделями CX-60, CX-70, CX-80 і CX-90 залишить…

16.11.2024

Рестайлінговий BMW iX1 2026 сфотографували на дорозі

BMW приступив до тестів рестайлінгової версії моделі X1 (U11), точніше його електричної версії iX1. Оновлений…

16.11.2024

Нові BMW 3-Series та i3 отримають однакову зовнішність

BMW здивувала шанувальників відразу двома новинками: оновленим 3-Series з ДВС та повністю електричним i3 з…

16.11.2024