BMW розсекретила серійний електричний седан i4 в березні нинішнього року, а тепер в інтернет просочився перший знімок потужної версії i4 M50, прем’єра якої відбудеться 1 червня.
Як повідомляє видання BMW Blog, в інтернеті вперше з’явилося зображення “зарядженого” седана BMW i4 M50 – правда, після цього знімок досить швидко був видалений.
На фотографії був зображений електромобіль матового синього кольору з фірмовим логотипом підрозділу М на одній з “ніздрів” і деякими типовими елементами екстер’єру з асортименту M Sport – в тому числі більш агресивний передній бампер з великими повітрозабірниками і широкими бічними спідницями чорного кольору. Також i4 M50 отримав нові колісні диски чорного кольору. З чуток, потужна версія електроседана буде оснащена повним приводом, адаптивними амортизаторами і більш потужними гальмами.
У грудні 2025 року європейський автомобільний ринок пережив історичний момент: вперше за реєстраціями нових машин…
Всешляховик BMW X5 вперше з'явився наприкінці 90-х і з того часу перетворився на один із…
У 2019 році хетчбек Renault Megane RS Trophy-R став володарем рекорду траси Нюрбургрінг, проїхавши дистанцію…
Дешеві автомобілі з пробігом завжди користуються великою популярністю серед покупців, і серед них легко загубитися,…
Renault у 2026 році продовжить балансувати між електрифікацією та збереженням широкого вибору силових установок -…
Експерти наголошують, що на слизькій дорозі тип приводу не рятує - проблеми будуть у всіх.…
Leave a Comment