Опубліковані перші фото оновленого Hyundai Palisade 2022

Час читання: < 1 хв.
0

Раніше позашляховик не був помічений на тестах, однак днями знімки рестайлінгової версії Palisade з’явилися в мережі. При цьому камуфляж приховує подробиці про оновлення і поки що важко судити, чи отримає новинка ті ж зміни, що нові Santa Fe або Grandeur, або замість цього буде проведений невеликий фейсліфтінг. Hyundai може скористатися цим оновленням і включити гібридний варіант з тим, що підключається модулем, як це було з Santa Fe, в моторній гамі свого флагмана.

Досить складно уявити, яким буде дизайнерський напрямок оновленого Palisade, але недавно Hyundai здивував нас великими змінами в своїх нових моделях. Будемо чекати перших шпигунських знімків і побачимо, які зміни нас чекають.

Звичайно, рестайлінговий Palisade повинен отримати новий пакет безпеки, а також нову ІТ-систему і новітні технології, які ми вже бачили в таких моделях, як GV80 або Grandeur. Моторна гамма може бути розширена двигуном 2.5 Turbo, який забезпечує майже таку ж потужність, як і 3.8 N / A.

Palisade (під кодовою назвою OL) вже доступний з двома бензиновими двигунами V6, 3,5 і 3,8 MPi, потужністю 277 і 295 к.с. Також в моторній гамі є і дизельний двигун 2.2 R-Engine потужністю 200 к.с.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!