Audi представила новий електрокар в несподіваному місці

0
226

Audi Bulgaria провела офіційну презентацію, на якій електромобіль був представлений в «зарядженому» виконанні RS. В даний час коронавірусні обмеження в країні дещо ослаблені, і це дозволило місцевому підрозділу німецького бренду зібрати представників ЗМІ на приватній майданчику в Софії, де вперше перед публікою «в живу» постав новий RS E-Tron GT. Audi Bulgaria заявила, що це перше (і поки єдине) місце в Європі, де електромобіль був представлений публіці.

«З Audi RS E-Tron GT ми хочемо показати, наскільки надихає може бути електрична мобільність. Ми з упевненістю заявляємо, що це емоційна і знакова модель, яка окреслює основи електрифікації автомобільної промисловості майбутнього. ми хочемо бути там, де хочуть бути самі споживачі », – сказав під час заходу Маркус Татцер, генеральний директор офіційного імпортера Audi в Болгарії.

E-Tron GT і RS E-Tron GT вже доступні для замовлення в багатьох країнах. У Сполучених Штатах ціни на базову модель Premium Plus починаються з 99 900 доларів, в той час як топове виконання RS стартує з позначки в 139 900 доларів.

Для порівняння, в Болгарії E-Tron GT коштує не менше приблизно 125 000 доларів, а RS E-Tron GT – майже 170 000 доларів. В країні немає держсубсидій для електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.