У Китаї представили електромобіль з бездротовою зарядкою і запасом ходу в 1000 км

Час читання: 2 хв.
0

У Китаї Zhiji Auto представив електромобіль під назвою Zhiji L7 з бездротовою зарядкою і запасом ходу в 1000 км. Модель розробили фахівці SAIC, Zhangjiang Hi-Tech і Alibaba Group.

Згідно із заявою розробників, автомобіль за 3,9 секунди розганяється до 96 км на годину. Він відрізняється системою безпілотного водіння, що сподобається потенційним покупця. Ключовим моментом Zhiji L7 виступає те, що це перша машина з бездротовою зарядкою, потужність якої становить 11 кВт. Ефективність функції досягає 91%, і всього однієї години вистачить, щоб забезпечити хід на 80 км. Версія з акумулятором на 93 кВт • г має запас ходу на 615 км, 1000 км запасу забезпечить ємність в 118 кВт • год.

Модель отримає 12 камер, 5 радарів з міліметровим діапазоном дії і 12 ультразвукових радарів і лидаров. Потужність силового агрегату досягає 540 кінських сил, крутний момент максимально розвивається до 700 Нм. Zhiji L7 відрізняється і інтер’єром, Де злилися футуристичність і класика. По всій ширині приладової панелі встановлять екран на 39 дюймів з розширенням 4К.

Операційна система в машині є власною розробкою творців. Офіційна презентація авто пройде на Шанхайському автосалоні, в продажу модель надійде в 2022 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!