Новий Dacia Duster Coupe. Чи є у цього проекту шанс на існування?

0
119

Коли кілька років тому модель Arkana з’явилася на східних ринках, в засобах масової інформації з’явилися припущення, що цей надзвичайно фігурний позашляховик Coupe, форма якого зробила посилання на BMW X4, може бути виготовлений в Європі з маркою Dacia. Тепер ідея відродилася, хоча і в дещо іншому виданні.

Почнемо з того, що Renault Arkana надійшла у виробництво, уже знаходиться у французьких салонах і скоро буде доступна в Україні. Чому Renault вирішив виробляти його під власною маркою? В основному через здатність отримати хорошу ціну і маржу. Кузов типу SUV coup сприймається клієнтами як розкішний, і на ринку практично немає еквівалента в цьому класі. Тому було цілком природно, що виробництво візьме на себе французька компанія.

Але що б сталося, якби Dacia почала працювати над проектом спортивного позашляхового купе зараз? Про це не може бути й мови, так як бренд отримав велику автономію. Звичайно, вона не може копіювати “Аркану”, яка вже є на ринку, але відносно легко створити іншу модель, хоча б на основі майбутньої Dacia Duster. Таке бачення, зокрема, іспанських журналістів журналу Motor.es, які підготували візуалізацію нової моделі.

Деякі джерела в дизайнерському центрі Renault в Румунії, кажуть, що Dacia знаходиться в процесі розробки концепцій для нових моделей автомобілів B + і C-сегменту і аналізує тенденції клієнтів на автомобільному ринку. Імовірно, ідеї вже з’явилися на креслярських дошках і будуть представлені раді директорів групи на затвердження. У той час як автомобіль розміром з “Аркану” малоймовірний, тому що важко запідозрити французів в бажанні змагатися в даній групі, це, безумовно, трохи інша машина.

Так чого ж ми варто очікувати? Якби мова йшла про маленьких машинах, то це був би, наприклад, Sandero Stepway Coupe. Подовження кузова і заміна задньої частини даху в Sandero здається відносно простим завданням. Також можлива поява Dacia Duster Coupe, оскільки воно буде трохи менше оригінального Arcana.

Читайте також  ТОП-5 вживаних кросоверів, які найчастіше ламаються

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.