В мережі показали новий ZAZ Lanos 2021 (ФОТО)

Час читання: < 1 хв.
0

З урахуванням великовузлового складання автомобіля Daewoo, популярна серед автомобілістів модель ZAZ Lanos існує вже майже 20 років. Однак зараз, Lanos не виробляють на потужностях Запорізького автомобілебудівникного заводу. Можливо тому, що підприємство готується до запуску виробництва нової генерації бюджетної моделі.

Оригінальний бюджетний Lanos не був самостійною розробкою ЗАЗ. Найімовірніше, схожий сценарій можливий і для наступника. Свідченням цього є ексклюзивне фото ZAZ Lanos 2021 модельного року.

З огляду на те, що ЗАЗ почав активну співпрацю з французьким автовиробником Renault, можна припустити – воно буде розширено. І ось чому …

В кінці минулого року Renault представив третє покоління бюджетного автомобіля Dacia Logan. У якому вигляді ця модель потрапить в нашу країну поки невідомо. Бюджетний бренд Dacia не представлені на українському ринку, а глобальна стратегія Renault передбачає поступовий відхід від бюджетних моделей. Рішення: виробництво нової генерації Logan на ЗАЗ. Ось Вам і новий Lanos.

Можна припустити, що велика частина машинокомплектів для складання буде надходити з Румунії. Однак, український автомобіль отримає нові фари і радіаторну решітку.

Додамо, що проект відродження популярної бюджетної моделі вже давно в роботі. У 2007 році був показаний прототип новинки. Планувалося запустити серійне виробництво в 2009 році, але цього не сталося.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!