Компанія Volkswagen показала ескіз нового електромобіля Trinity

0
201

Volkswagen показала ескіз електричного авто Trinity. Перша інформація про машину з’явилася в кінці січня 2021-го, а зараз лише уточнені деякі деталі проекту. Наприклад, зарядка електромобіля буде займати стільки ж часу, скільки заправка авто з ДВЗ.

Project Trinity – умовне ім’я електричного авто, яке з’явиться в 2026-му і буде сильно відрізнятися від тих моделей, що зараз пропонує Volkswagen . У компанії проект називають знаковим, що тримається на 3-х «стовпах»: повністю новій платформі з просунутим ПО, спрощеною системою поставок компонентів і об’єднаних в одну мережу виробничих процесів.

Виробництво Trinity організовують на головному підприємстві Volkswagen у Вольфсбурзі. Електрична платформа, яку розробляють для електричного авто спільно з Audi , дозволить «встановити нові стандарти цифровізації, запасу ходу і швидкості зарядки». Наприклад, за словами компанії, зарядка батарей майбутньої новинки займе всього кілька хвилин. До того ж, Trinity повинен зробити автономне управління масовим. Уже на цьому етапі автомобіль забезпечує рівень 2+, але технічно готовий до впровадження систем 4-го рівня.

Читайте також  Kia Stinger перетворили на кабріолет

Однак автопілот на базі самонавчальної нейромережі, постійний обмін даними з іншими машинами – це тільки мала частина того, що запропонує майбутній електричний авто. Volkswagen має намір радикально поміняти бізнес-модель, тому вже з підприємства Trinity буде оснащений усіма доступними для нього опціями. Власникам потрібно тільки активувати потрібні. Заробляти компанія буде в тому числі на цьому, а також на продажу електроенергії і доступу до станцій зарядки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.