Новий Ford Mondeo стане кросовером

Про це повідомляє портал Auto Express.

0
54

Згідно з опублікованими даними, попит на седан Ford Mondeo в світі різко знизився, що може означати тільки одне: в найближчому майбутньому під цим ім’ям нам запропонують повністю електричний кросовер. Цей факт підтверджують випробування такої моделі, які проходять в США.

Передбачається, що новинка з’єднає в собі переваги і практичність таких моделей, як Ford C-Max і Galaxy, а також надасть клієнтам марки можливість подбати про екологію. Крім того, очікується, що новинку представлять в 2022 році, а там недалеко і до масового скасування продажів автомобілів з ДВЗ.

На думку журналістів Auto Express, новий Ford Mondeo буде похожий на представлений в 2011 році концепт Ford Evos. Концепт був купеподібним, на який схожі ранні прототипи передбачуваного Mondeo. Крім того, судячи з раннім фотографій, новинка на першому етапі продажів отримає або гібридну версію, або класичний ДВЗ.

Передбачуваний прототип Ford Mondeo на тестах
Читайте також  Названо рейтинг надійних б/у кросоверів
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.