Авто

Пікап Hyundai знову попався фотошпигунам: копія Tucson, але зі своїм дизайном

Ще п’ять років тому компанія Hyundai показала концептуальний вантажівка Santa Cruz, однак про те, що пікап дійсно з’явиться в гамі бренду, офіційно оголосили лише під кінець 2019 року. Причому тоді ж в Хенде заявили, що пріоритетним ринком будуть США. Потім в Мережу стали викладати знімки замаскованих тестових прототипів, а в травні цього року шпигунам навіть вдалося сфотографувати серійний кузов без будь-якого камуфляжу.

І ось нова порція фото: ці кадри зроблені в Кореї, їх опублікував у своєму блозі користувач під ніком SHM (Він же sunghoon617). Швидше за все, на батьківщині Hyundai пікап проходить детальні випробування, адже вже давно відомо, що для Америки виробництво налагодять на заводі в Алабамі, де також збирають Santa Fe, Sonata і Elantra. До речі, в торішньому прес-релізі прийдешня вантажівка була позначена саме як Santa Cruz, втім, не виключено, що товарній версії все ж дістанеться інше ім’я.

За попередніми даними, пікап побудований на базі кросовера Hyundai Tucson нового покоління. Тобто у вантажівки несучий кузов, поперечне розташування двигуна і передній привід в «базі». Повний привід теж буде, але вже за доплату.

Від дизайну концепту Santa Cruz практично нічого не залишилося, хіба що у задніх ліхтарів схожа форма. Але і від родинного Туссана пікап зовні відрізняється: у вантажівки свої бампери і радіаторна решітка, а у ліхтарів Т-подібний малюнок (зрозуміло, начинка світлодіодна). Хоча загальні риси теж є. Так, майбутня модель теж отримала двоярусну головну оптику, ну і завдяки попередньому улову фотошпигунів, ми знаємо, що на боках є «зламані» виштамповки.

Габарити пікапа поки невідомі. У кросовера Hyundai Tucson нового покоління два варіанти довжини і колісної бази, і американцям запропонують саме розтягнуту версію (паркетник вийде на американський ринок навесні 2021-го року): довжина такого SUV дорівнює 4630 мм, відстань між осями – 2755 мм (у «короткого» Туссана , призначеного в основному для Європи, ці показники становлять 4500 і 2680 мм відповідно). Заявлений дорожній просвіт передньопривідного американського Tucson – 180 мм, повнопривідного – 211 мм.

У Штатах пікап, ймовірно, розділить мотор з Туссаном. Йдеться про бензиновий «атмосферник» 2.5, який на кросовері видає 190 к.с., він комплектується восьмиступінчастим «автоматом». Також не варто виключати появу гібридних версій з установкою на основі «турбочетверки» 1.6.

Прем’єра пікапа пройде в наступному році. До слова, в Хенде раніше заявили про те, що їх новинка адресована тим, хто хоче мати всі «атрибути компактного кросовера», але «потребує повсякденної універсальності».

Лужна Софія

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: Hyundai

Останні записи

Поліція може виписати штраф за тріщину на лобовому склі, але є нюанси

За керування автомобілем із тріснутим лобовим склом поліція може накласти штраф у розмірі 340 грн,…

12.10.2025

Деякі послуги для водіїв у «Дії» будуть недоступні

З 13 жовтня тимчасово призупиняється робота деяких послуг у застосунку "Дія", що стосуються заміни техпаспорта…

12.10.2025

Найпоширеніші помилки при митті авто: як зберегти фарбу та блиск

Здавалося б, помити автомобіль - справа проста. Проте неправильний догляд за лакофарбовим покриттям може призвести…

12.10.2025

Kia готує наступника Mohave на платформі пікапа Tasman (ФОТО)

Рамний пікап Kia Tasman, який цього року офіційно вийшов на ринок, уже встиг з'явитися на…

12.10.2025

Tesla пояснила, чому у Model Y Standard закритий скляний дах

Tesla днями представила нову базову версію Model Y Standard — найдоступнішу модифікацію популярного електрокросовера. За…

12.10.2025

Експерт розповів, як уберегти електромобіль від зимових проблем

З настанням холодів власникам електромобілів варто заздалегідь подбати про те, щоб їхній транспорт без проблем…

11.10.2025