Експерт вивчив Tesla Model Y і назвав критичні недоліки автомобіля

0
306

Проблеми з якістю збірки тягнуться за Теслою з самого заснування компанії. Перші огляди нового кросовера Tesla Model Y підтвердили, що низька якість кольору передалася йому у спадок. Тепер якість збірки оцінили на професійному рівні: свій вердикт винесла інженерингова компанія Munro & Associates.

Заснована в 1988 році фірма займається консалтингом: до неї звертаються підприємства, які хочуть отримати незалежну оцінку власних методів виробництва і якості збірки. Засновник і беззмінний керівник Сенді Мунро за останні десятиліття розібрав понад 400 машин, тому йому є з чим порівнювати.

За підсумками своїх досліджень пан Мунро складає докладний звіт, обсяг якого нерідко перевищує 400 сторінок. Його може купити не тільки сам виробник того чи іншого автомобіля, але і будь-який бажаючий. На щастя, інженери випускають і більш прості для вивчення матеріали, в тому числі ролики на YouTube.

На Model Y були виявлені традиційні для Тесли проблеми. По всьому кузову «гуляють» зазори, деякі елементи погано закріплені, а часом деталі зламані або взагалі відсутні. Наприклад, декоративна пластикова накладка під капотом, яка приховує акумулятор, різні трубки і інші нутрощі, взагалі не була закріплена: деякі кліпси виявилися зламані, інші просто були відсутні. Зауважимо, що мова йде про новий автомобіль.

З кузовними елементами теж не все так просто. Деякі деталі встановлені з чудовою точністю (фахівець похвалив передні двері), але інші стоять криво. Наприклад, зазор між задніми ліхтарями і кузовом з одного боку становить 3,5 мм, а з іншого – відразу 6 мм.

Під час обходу електромобіля Сенді Мунро тримає в руках планшет з таблицею, в якій зеленим кольором відзначені зазори в межах норми, червоним – нерівномірні. Неважко помітити, що на листку переважає червоний колір.

Незважаючи на це, в цілому інженер похвалив Tesla Model Y. Він зазначив, що поки електромобіль знаходиться на ранньому етапі виробництва, тому у Тесли є можливість виправити всі недоліки.

Цікавий факт: сам Мунро у всіх роликах носить респіратор, а на одній із шаф висить жартівливий постер фільму Home Alone ( «Один вдома»), який як би закликає всіх залишитися вдома в період пандемією коронавирусу.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.