Експерти розповіли, як уникнути перегріву автомобільного двигуна

0
287

Правильний догляд за автомобільним мотором в першу чергу передбачає його регулярний огляд, а також при потребі перегляд вузлів системи охолодження силового агрегату.

На думку експертів техцентрів, на сьогоднішній день більша частина автовласників дуже рідко вдається до турботи про власне авто. Автомобіль, як і будь-який досить важкий механізм може несподівано постраждати, і в таких ситуаціях необхідно швидко визначити причину технічних проблем.

В іншому випадку це може привести до недешевого ремонту. В першу чергу це стосується проблем системи охолодження двигуна, які призводять до її розгерметизації і надалі до витоку охолоджуючої рідини, яка веде до перегріву.

Читайте також  І на бал, і в багно. ТОП-5 преміум-позашляховиків

Найбільш відомими симптомами цієї поломки є зниження показника антифризу в розширювальному бачку, а також поява незрозумілих кольорових калюж під машиною і поява пари з-під кришки розширювального бачка. Останній же варіант буде досить складною проблемою, тому що білий колір диму говорить про найбільш підступну неприємність, яка може бути пов’язана з розгерметизацією системи охолодження.

Після утворення мікротріщини, через які потім випливає антифриз. Далі антифриз рухається в камеру згоряння, що призводить до гідроударів в циліндрах. Ясно, що щоб такого не сталося найкраще взяти правило регулярно ремонтувати значущі вузли системи охолодження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.