Apex Motors показала надшвидкий електрокар з незвичайним дизайном

Час читання: 3 хв.
0

Все більше виробників переходять на випуск електромобілів. Особливо цікаво спостерігати за суперкарами, які можуть похвалитися незвичайним дизайном, високою швидкістю і потужністю. Один з таких автомобілів представила британська Apex Motors, повідомивши, що новий електрокар здатний розганятися від 0 до 100 кілометрів на годину всього за 2,3 секунди.

Apex AP-0 отримав футуристичний дизайн і карбоновий кузов, завдяки якому вдалося знизити вагу автомобіля до 1200 кілограм разом з громіздкими літієвими акумуляторами. Потужність останніх становить 90 кВтг, що досить для автономної їзди на відстань до 515 кілометрів. Загальна потужність двигуна досягає 650 кінських сил, це дозволяє йому розганятися від 0 до 100 кілометрів на годину за 2,3 секунди при максимальній швидкості в 306 км / г.

Виробник заявляє, що AP-0 виконаний в стилі «кібердракона», що в першу чергу має зробити його привабливим для Китаю. На даху розташований повноцінний лідар, замаскований за допомогою незвичайного аеродинамічного плавника. Гальма і підвіска виконані в кращих традиціях гоночних суперкарів і оснащені ударними пружинами і амортизаторами. Також авто отримало низькопрофільні шини, які утримують автомобіль на швидкісних трасах.

Новий AP-0 може похвалитися не тільки футуристичним дизайном, але і просунутим салоном. Усередині знаходяться дисплей з доповненою реальністю, лідар з адаптивною системою круїз-контролю, камери, здатні утримувати рух по обраній смузі, і багато іншого. Виробник повідомляє, що система автономного управління може взяти на себе повний контроль над автомобілем як в місті, так і на трасі (4 рівень). Сидіння водія і пасажира копіюють гоночні суперкари, що ще більше підсилює відчуття від водіння.

Початок продажів Apex AP-0 заплановано на четвертий квартал 2022 року за ціною від 185 тисяч доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!