Які автомобілі швидше за всіх покриваються корозією

Час читання: < 1 хв.
0

На тривалість життя автомобіля впливають: щебінь, що вилітає з-під кoліc, перепади температур і «сіль» на дорогах, підвищена вологість, а також неминучі в мегаполісах подряпини і вм’ятини на кузові.

Однак експерти авторинку заявляють про автомобілі, які починають втрачати форму, буквально зійшовши з конвеєра.

Так було складено антирейтинг авто, які за одну зиму можуть перетворитися в решето, повідомляє портал Hyser . Серед них:

  1. Geely Emgrand X7 став лідером антирейтингу. Іржа на ньому завжди присутня навколо номерного знака, крім того корозії найсильніше схильні до ручки і пороги. На жаль, незважаючи на вихід оновленої версії, якість антикорозійної обробки на заводі не покращився.
  2. Lifan X60 розмістився на другому місці. На цьому авто найчастіше «ржавіти» починає кришка багажника, кромки дверей і пороги.
  3. Nissan Almera першого покоління посіла третю сходинку. Перші осередки корозії з’являються на автомобілі вже через 3-4 роки експлуатації.

А ось найстійкішим до корозії виявився кузов американського Ford Mondeo , що випускався з 2006 по 2010 роки. Так, за п’ять років експлуатації на ньому практично не з’являється іржі: невеликі осередки можна помітити лише на днище, порогах і колісних арках.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!