Фахівці розповіли, з яким пробігом краще не купувати автомобіль

0
1057

Експерти розповіли про те, на що звертати увагу при купівлі вживаного автомобіля.

Перш за все пам’ятайте про поєднання пробігу і віку. Будьте насторожені якщо бачите, як занадто великий, так і занадто маленький пробіг. Якщо ви зустрічаєте такий автомобіль як Renault Logan з пробігом 10 тис. за три роки експлуатації, то існує велика ймовірність того, що пробіг змотаний. Незважаючи на те, що існують деякі винятки, середньостатистичний автомобіліст проїжджає близько 15-20 тис. км на рік, а значить трирічний автомобіль повинен демонструвати на одометрі пробіг близько 50-60 тис. км.

Незважаючи на те, що багато «умільців» без особливих труднощів скручують пробіг як на цифрових, так і на механічних приладових панелях, виявити підступ можна ще на етапі огляду автомобіля. У деяких датчиках також зберігається інформація про пробіг, що не взаємопов’язана з бортовим комп’ютером. Наприклад, сучасні моделі BMW вміють робити безліч точок резервного копіювання та навіть після повного очищення відомостей, вони не видаляються. Якщо датчик зафіксував помилку на пробігу 100 тис. км, а одометр показує 30 тис. км, то це красномовно натякає на те що пробіг «мотали».

Стан автомобіля можна також оцінити і за зовнішніми ознаками. Сильний знос ЛП, гальмівні дисків, потерте лобове скло або люфт на водійських дверей можуть стати застереженням. У салоні звернути увагу потрібно на стан керма, перемикачів і ременів безпеки, адже вони найбільш схильні до зносу. Огляньте підрульові перемикачі, оскільки перешитий кермо може приховати знос, а перемикачі зазвичай не змінюють під час передпродажної підготовки.

Експерти рекомендують при покупці автомобіля з пробігом не довірятися пробігу, а також ретельно оглядати салон і стан кузова. Також слід відмовитися від найдешевших і найдорожчих пропозицій. Постарайтеся в розмові з продавцем задати такі питання, які можуть підтвердити, що людина перед вами дійсно господар автомобіля. Не забувайте користуватися порталами і сервісами по перевірці автомобіля, вони не гарантують, то що вас не спробують обдурити, проте зможуть застерегти від автомобіля з зафіксованими ДТП і нададуть інформацію про минулі оголошеннях про продаж.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.