Фахівці розповіли, з яким пробігом краще не купувати автомобіль

0
1199

Експерти розповіли про те, на що звертати увагу при купівлі вживаного автомобіля.

Перш за все пам’ятайте про поєднання пробігу і віку. Будьте насторожені якщо бачите, як занадто великий, так і занадто маленький пробіг. Якщо ви зустрічаєте такий автомобіль як Renault Logan з пробігом 10 тис. за три роки експлуатації, то існує велика ймовірність того, що пробіг змотаний. Незважаючи на те, що існують деякі винятки, середньостатистичний автомобіліст проїжджає близько 15-20 тис. км на рік, а значить трирічний автомобіль повинен демонструвати на одометрі пробіг близько 50-60 тис. км.

Незважаючи на те, що багато «умільців» без особливих труднощів скручують пробіг як на цифрових, так і на механічних приладових панелях, виявити підступ можна ще на етапі огляду автомобіля. У деяких датчиках також зберігається інформація про пробіг, що не взаємопов’язана з бортовим комп’ютером. Наприклад, сучасні моделі BMW вміють робити безліч точок резервного копіювання та навіть після повного очищення відомостей, вони не видаляються. Якщо датчик зафіксував помилку на пробігу 100 тис. км, а одометр показує 30 тис. км, то це красномовно натякає на те що пробіг «мотали».

Стан автомобіля можна також оцінити і за зовнішніми ознаками. Сильний знос ЛП, гальмівні дисків, потерте лобове скло або люфт на водійських дверей можуть стати застереженням. У салоні звернути увагу потрібно на стан керма, перемикачів і ременів безпеки, адже вони найбільш схильні до зносу. Огляньте підрульові перемикачі, оскільки перешитий кермо може приховати знос, а перемикачі зазвичай не змінюють під час передпродажної підготовки.

Експерти рекомендують при покупці автомобіля з пробігом не довірятися пробігу, а також ретельно оглядати салон і стан кузова. Також слід відмовитися від найдешевших і найдорожчих пропозицій. Постарайтеся в розмові з продавцем задати такі питання, які можуть підтвердити, що людина перед вами дійсно господар автомобіля. Не забувайте користуватися порталами і сервісами по перевірці автомобіля, вони не гарантують, то що вас не спробують обдурити, проте зможуть застерегти від автомобіля з зафіксованими ДТП і нададуть інформацію про минулі оголошеннях про продаж.

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.