Новий Volkswagen Transporter V7 помічений на тестах (фото)

Випробування автомобіля проходять в суворих зимових умовах.

0
1437

Сьогодні в мрежі були опубліковані шпигунські знімки нового фургона Volkswagen Transporter. Автомобіль отримає індекс T7. Нагадаємо, що актуальною версією сьогодні є рестйлінгова T6.1, яка з’явилася близько року тому. Очікується, що офіційна прем’єра нового автомобіля відбудеться приблизно через рік – на початку 2021 року. Зміни в кузові будуть швидше еволюційними – автомобіль збереже свою форму, а ось окремі елементи екстер’єру запозичить у нових легкових машин бренду. Однією з особливостей стануть більш гладкі кути, також відзначимо передню частину в стилі Mk8 Golf. Transporter T7 виконаний на новій платформі, тому конструкція дещо змінилася.

Двері водія і передніх пасажирів більше не заходять на колісні арки, тим самим положення водія стало трохи дальше і глибше.  

Новинка покликана дати більше комфорту в салоні – покращився огляд, приладова панель стала довшою, а освітлення в салоні стало більш зручним. Якщо інформація про використання нової платформи MQB підтвердиться, то новий фургон може отримати 2,0-літрові дизельні турбомотори відомі за моделями Volkswagen Tiguan і Skoda Octavia. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!