Названі ознаки швидкої заміни акумулятора

Агентство «За кермом» призвело перелік ознак, згідно з якими можна визначити, що акумулятор авто найближчим часом доведеться міняти.

0
33

Фахівці відзначають, що термін служби автомобільних акумуляторів залежить від погодних умов експлуатації, характеру їзди і стану самої машини. У той же час в середньому акумулятор може пропрацювати від 4 до 5 років або приблизно 100 000 км пробігу.

В першу чергу, треба звернути увагу на зовнішність акумуляторної батареї. Зокрема, необхідно перевірити, чи немає на ній патьоків або пошкоджень, тріщин. Особливо це актуально взимку, коли є загроза замерзання електроліту в незарядженою АКБ. Якщо були виявлені фізичні ушкодження батареї, її варто міняти. Ще одним простим методом діагностики є моніторинг вічка на акумуляторі, проте він є не на всіх батареях.

Крім звичайного огляду, потрібно перевірити і справність бортового електроустаткування. Таким чином, напруга при вимірі тестером при вимкненому двигуні і повністю зарядженому АКБ має сягати 12,6 – 12,7 В. Якщо датчик демонструє нижче 12,3 В, це означає, що акумулятор більше не дозаряджається. АКБ варто зарядити і знову подивитися, якщо напруга не відновиться, то батарею необхідно змінювати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.