Експерти розповіли як продовжити термін служби автомобіля

Експерти рекомендують в першу чергу уважно продумувати маршрути.

0
645

Погана дорога може привести до поломки амортизатора або ресори, отримати ушкодження коліс і шин.

Автомобілістам рекомендують скидати швидкість лише за допомогою гальм, а не перемикань на знижені передачі, так як це зменшує термін служби трансмісії.

Раз в деякий час необхідно використовувати кондиціонер. В іншому випадку система дасть збій після довгого простою у використанні.

Важливо іноді розганяти автомобіль до високих швидкостей, і не радиться автомобілю стояти на одному місці протягом декількох тижнів. Так як можуть виникнути проблеми з акумулятором, зчепленням або гальмами.

Регулярний запуск двигуна для коротких поїздок в холодну пору року може призвести до його зносу. Також взимку необхідно ретельно прогрівати машину.

Крім цього, не можна далі їхати, якщо в баку залишається мало палива. На дні бака з’являється осад, який при русі з малою кількістю бензину може засмітити насос, фільтр і форсунки.

Ремінь ГРМ необхідно замінювати раз в шість років. Якщо він порветься, двигун може отримати сильного збитку. В такому випадку часто необхідна заміна клапанів або поршнів.

Необхідно регулярно проводити огляд, в тому числі рівня масла, охолоджуючої і гальмівної рідин, а також рідини гідропідсилювача керма. Це потрібно робити, не тільки самому, але і в сервісі. Також важливо регулярно міняти воду або «незамерзайку» в бачку омивача.

Необхідно стежити за всіма показниками на приладовій панелі. Часто «червоний вогник» виникає тоді, коли поломка вже трапилася. Хорошим помічником буде силіконова змазка для гумових ущільнювачів, вона допоможе запобігти несподівану витік.

Також не можна забувати, що транспортний засіб необхідно мити і періодично чистити. Замки, петлі і важелі важливо час від часу змащувати.

Крім цього, потрібно ставити при можливості машину в гараж, щоб вона не піддавалася впливу навколишнього середовища.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.