Експерти назвали автомобілі, які майже не втрачають в ціні

Деякі моделі зберігають близько 90% початкової ціни.

0
3008

Автоіндустрія в наш час розвивається величезними темпами, виробляючи все нові і нові машини. Однак є ряд моделей, які стоять стабільно дорого і майже не втрачають в ціні, їх назвали експерти.

Аналітики склали своєрідний рейтинг транспортних засобів, цінник яких стабільний вже багато років. Всього фахівці вивчили попит і пропозицію більш 160 машин масової групи і бізнес-класу.

На вторинному ринку не поспішають ставати дешевше Solaris від південнокорейської Hyundai і V40 Cross Country від шведської Volvo. Ці моделі відповідно в звичайному і преміум-сегменті зберігають близько 90% початкової ціни.

Далі в рейтингу мас-сегменту слідують Soul від Kia, Mazda CX-5, ще одна модель від Kia, Rio, Creta від Hyundai, Skoda Rapid і Sportage від все тієї ж Kia, їх цінники втратили не більше 15% від ціни на старті продажів.

Подібним результатом в преміальній категорії можуть похвалитися крім лідера рейтингу тільки Q7 від німецької марки Audi. Більш того, з машин массмаркету в переліку нижче 80% позначки виявилися тільки три моделі, інші зберегли істотно більший відсоток ціни.

У преміум-класі тільки два автомобіля – Lexus RX і Audi TT змогли залишитися на цьому рівні, інші ж втратили 30-60%.

Згідно з дослідженням, критеріями в даній ситуації стають економічні показники в країні. Як запевняють експерти, при відсутності різких коливань зміни вартості не перевищують десятих часток відсотків. У групі дорогих автомобілів елітного класу цінник показує зниження синхронно зі старінням транспорту, ніж «молодші» модель, тим дорожче вона на вторинному ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!