Автоексперт назвав три ознаки швидкої поломки двигуна авто

0
2791

Мабуть, головний страх будь-якого автомобіліста – «потрапити» на ремонт мотора, так як це і довго, і дорого. Відомий автоексперт назвав основні ознаки швидкої поломки двигуна.

Добре, якщо біда прийшла в період гарантії (тоді, можливо, і ремонтувати не будуть – просто замінять на новий), але якщо немає, то будь-яка поломка може бути те саме трагедії. Так чи інакше, їздити на машині з несправним двигуном можна.

« Якщо раптом з’явився стукіт, якого раніше не було, загорілася лампочка незрозуміла на приладовій панелі, машина стала гірше тягнути – це причини звернутися в сервіс. Якщо здатності вистачає подивитися, то можна побачити, не бовтається чи щось в повітрі. Ремінь видно відразу, а всі інші речі »- всередині мотора, – сказав експерт.

Погіршилася динаміка розгону, відчуваєте провали в тязі? Не поспішайте «грішити» на мотор, подивіться свічки запалювання. Благо їх вартість невисока (в залежності від марки і моделі автомобіля).

Як уникнути всіх цих проблем? Насправді, рецепт простий: регулярне обслуговування (правильними витратними матеріалами), якісне паливо і банальна уважність. Тільки тоді двигун прослужить максимально довго, а ви, в свою чергу, позбавите себе від усіх неприємних сюрпризів, які можуть спіткати вас в найнесподіваніший момент.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.