Які іномарки іржавіють швидше за інших: список

0
2158

Фахівці назвали іномарки, які швидко покриваються іржею.

Експерти по автомобілям склали рейтинг з п’яти старих іномарок 2005-2014 років випуску, які швидше за всіх піддаються корупції. 

Отже, що ж це за рейтинг?

  • На першому місці поставили Geely Emgrand X7 2011-2013 років. Уже через рік після їзди машина буквально покривається іржею. Головна причина – відсутність оцинковки, невисокий рівень фарбування і поганий захист від реагентів.
  • На другому місці поставили сімейство Opel Astra, яке сходило з конвеєра з 2005 по 2012 рік. Найбільш слабкими місцями моделі виявилися колісні арки, днище, капот і нижня частина дверей.
  • На третьому місці стоїть теж представник японської фірми – Nissan Almera першого покоління. Як виявилося, вже після 3-4 років активної експлуатації на машині з’являються сліди іржі.
  • Четвертий рядок цього рейтингу у Mazda 6 зразка 2005-2008 років випуску. Через 4-5 років їзди на такому автомобілі іржа вилазить на задніх арках, днище і навіть двері.
  • П’яте місце в моделі Ford Mondeo 2006-2010 років випуску. Протягом перших 5-6 років кузов машини практично не іржавіє, але пізніше з’являється корозія на порогах, колісних арках і днище.
ДЖЕРЕЛОhyser.com.ua
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.