Деякі водії, причому вельми досвідчені, знімають зі своїх машин бризковики. Вони висувають, здавалося б, логічні аргументи на захист свого рішення. Так потрібно чи ні знімати з арок бризковики?
Головний аргумент противників бризковиків полягає в тому, що від них, мовляв, практично немає ніякого толку. Що ж, це частково так і є, якщо, звичайно, мова йде про автомобілі з сучасним дизайном кузова. Бруд і вода у них не потрапляє в салон, а зупиняються в спеціальних місцях.
Якщо їхати на великій швидкості, то бризковики не захистять автомобіль ні від бруду, води і снігу, ні від камінчиків. Крім того, існує високий ризик, що вони просто зламаються. Особливо це можливо взимку.
Тому деякі автомобілісти воліють швидше позбутися від бризковиків.
Але, як то кажуть, не все так однозначно. У даного аксесуара є і прихильники. Вони нагадують, що взимку бризковики забезпечують належний рівень безпеки, знижуючи ризик занесення і, як наслідок, ДТП. З цим бризковики справляються цілком добре.
Крім того, бризковики, які встановлюються перед колесами, виконують функцію аеродинамічного щитка. Вони покращують стійкість автомобіля.
В Україні посилились правила паркування автомобілів. Тепер водіям, які паркуються у заборонених місцях, загрожують штрафи…
Mercedes-Benz оголосила про подальше скорочення витрат і збільшення виробництва авто з ДВЗ, намагаючись відновити рентабельність…
Фахівці iSeeCars провели масштабне дослідження, проаналізувавши 3,8 млн нових авто та 368 млн машин у…
У модельній лінійці Citroen кросовер C5 Aircross з'явився далекого 2017 року. Через п'ять років паркетник…
Патрульна поліція Києва звернула увагу водіїв на часту помилку, яка може призвести до штрафу в…
Знайти надійний і водночас доступний автомобіль – непросте завдання. Ринок пропонує безліч моделей, кожна з…
Leave a Comment