Деякі водії, причому вельми досвідчені, знімають зі своїх машин бризковики. Вони висувають, здавалося б, логічні аргументи на захист свого рішення. Так потрібно чи ні знімати з арок бризковики?
Головний аргумент противників бризковиків полягає в тому, що від них, мовляв, практично немає ніякого толку. Що ж, це частково так і є, якщо, звичайно, мова йде про автомобілі з сучасним дизайном кузова. Бруд і вода у них не потрапляє в салон, а зупиняються в спеціальних місцях.
Якщо їхати на великій швидкості, то бризковики не захистять автомобіль ні від бруду, води і снігу, ні від камінчиків. Крім того, існує високий ризик, що вони просто зламаються. Особливо це можливо взимку.
Тому деякі автомобілісти воліють швидше позбутися від бризковиків.
Але, як то кажуть, не все так однозначно. У даного аксесуара є і прихильники. Вони нагадують, що взимку бризковики забезпечують належний рівень безпеки, знижуючи ризик занесення і, як наслідок, ДТП. З цим бризковики справляються цілком добре.
Крім того, бризковики, які встановлюються перед колесами, виконують функцію аеродинамічного щитка. Вони покращують стійкість автомобіля.
Компанія Volvo Cars показала оновлений флагманський седан Volvo S90, який називає найрозкішнішим в історії бренду.…
Продаж транспортного засобу в Україні супроводжується обов’язковим оподаткуванням, про що нагадує Державна податкова служба. Ставки…
У рамках підготовки до майбутнього відкриття одного з найбільших міжнародних автосалонів у Шанхаї, провідні світові…
Японський автовиробник Nissan розробляє новий компактний електрокросовер, який базуватиметься на платформах і компонентах оновленого Renault…
У січні-березні 2025 року серед вживаних легкових авто з-за кордону, які проходили першу реєстрацію в…
Nissan GT-R покоління R35 відправлено на пенсію. На початку березня машину остаточно зняли з конвеєра…
Leave a Comment