Деякі водії, причому вельми досвідчені, знімають зі своїх машин бризковики. Вони висувають, здавалося б, логічні аргументи на захист свого рішення. Так потрібно чи ні знімати з арок бризковики?
Головний аргумент противників бризковиків полягає в тому, що від них, мовляв, практично немає ніякого толку. Що ж, це частково так і є, якщо, звичайно, мова йде про автомобілі з сучасним дизайном кузова. Бруд і вода у них не потрапляє в салон, а зупиняються в спеціальних місцях.
Якщо їхати на великій швидкості, то бризковики не захистять автомобіль ні від бруду, води і снігу, ні від камінчиків. Крім того, існує високий ризик, що вони просто зламаються. Особливо це можливо взимку.
Тому деякі автомобілісти воліють швидше позбутися від бризковиків.
Але, як то кажуть, не все так однозначно. У даного аксесуара є і прихильники. Вони нагадують, що взимку бризковики забезпечують належний рівень безпеки, знижуючи ризик занесення і, як наслідок, ДТП. З цим бризковики справляються цілком добре.
Крім того, бризковики, які встановлюються перед колесами, виконують функцію аеродинамічного щитка. Вони покращують стійкість автомобіля.
BMW готується до запуску нової ери у дизайні автомобілів. З переходом на платформу Neue Klasse…
Цього року на ринку з'явиться оновлений кросовер Honda CR-V, який розширить своє сімейство за рахунок…
Минулого року світовий продаж електромобілів досяг рекордних показників. За даними консалтингової компанії Rho Motion, 2024-го…
У 2025 році в Україні вводиться новий “податок на розкіш”, який стосуватиметься власників автомобілів, вартість…
Автомобіль Tesla Model Y Juniper буде випущений у США в 2025 році, а потім переобладнаний…
В Україні штраф у розмірі 3 400 грн накладається за керування транспортними засобами без відповідних…
Leave a Comment