Складено топ-5 моделей довгожителів конвеєра

0
1305

Сьогодні вважається хорошим тоном оновлювати модельний ряд кожні кілька років, при цьому істотно модернізуючи попередню версію, або ж і зовсім використовуючи абсолютно нову платформу. Однак, в колишні часи все було по-іншому. Ми склали ТОП-5 автомобілів довгожителів конвеєра, які випускалися майже в первозданному вигляді десятки років.

5 місце – Peugeot 504

Творіння французького автопрому протрималося на конвеєрі 38 років, з 1968 по 2006 рік. Відзначимо, що у себе на батьківщині автомобіль був знятий з виробництва в середині 80-х, а ось в ряді африканських країн і Китаї авто протрималося ще близько 20 років. Особливим попитом користувалися традиційні четирехдверка і універсали різного виконання.

4 місце – Mini

Компактний британський хетчбек свого часу став одним з головних популяризаторів передньопривідною компонування. Завдяки передньому приводу у маленького автомобільчика цілком достатньо місця в салоні. Виробництво Mini стартувало в 1959 році і було припинено тільки в 2000-му, з виходом абсолютно нового покоління.

3 місце – ВАЗ-2121 «Нива»

Єдина в нашому рейтингу модель, яка випускається донині, і цілком можливо, протримається в виробництві ще кілька років. Сьогодні легендарний радянський позашляховик продається під брендом Lada 4 × 4, однак по суті своїй це все та ж, добре знайома «Нива». На даний момент випущено понад 2,2 млн. Таких авто за 43 роки перебування на конвеєрі з 1976-го.

2 місце – Hindustan Ambassador

Ще один «натуралізований» класичний «британець» протягом півстоліття залишався дуже популярним в Індії, випускаючись з 1958 по 2014 роки. На злеті своєї кар’єри Ambassador отримав рестайлінг в вигляді зміненого передка, який виглядав на класичному кузові досить незграбно. Проте, «дідок» продавався протягом 56 років.

1 місце – Volkswagen Kaefer / Beetle

Інженерний геній німецького конструктора Фердинанда Порше свого часу створив справжню легенду, яка випускалася з 1938 по 2003 роки. За 65 років «кар’єри» автомобільчик розійшовся тиражем більш ніж в 21 млн. Екземплярів. Після припинення випуску класичного «Жука» в Німеччині, естафету підхопив американський континент в особі Бразилії і Мексики. Відзначимо, що Beetle є однією з найбільш впізнаваних моделей в світі.

Цікаво, що сучасні моделі навряд чи зможуть вклинитися в цей список, враховуючи частоту зміни поколінь і постійну модернізацію.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!